Reklama

Reklama

Weronika Książkiewicz marzy o leśniczówce

Weronika Książkiewicz uwielbia przebywać na łonie natury. W nowym serialu Jedynki "Leśniczówka" nie spędza jednak całych dni, napawając się pięknymi okolicznościami przyrody. Sceny z jej udziałem powstają bowiem w anturażu biurowym.

Weronika Książkiewicz na prezentacji wiosennej ramówki TVP

"To jest serial, który z jednej strony opowiada o tęsknocie człowieka za naturą, a z drugiej o tym, co nie pozwala nam się do tej natury przedrzeć, czyli taką rzeczywistością, którą mamy" - ocenia Weronika Książkiewicz, pytana o serial "Leśniczówka". Ta nowa produkcja będzie miała premierę 2 marca na antenie Jedynki.

Leśniczówka to miejsce, do którego po nagłej śmierci ukochanego dziadka Antoniego (Marian Dziędziel), leśniczego postrzelonego w tajemniczych okolicznościach, przenosi się rodzina Katarzyny Ruszczyc (Jolanta Fraszyńska). Katarzyna wraz z domem ojca przejmuje rodzinne tajemnice z przeszłości. Staje przed dylematem, czy pielęgnować sekrety, czy wręcz przeciwnie: podjąć się wyjaśnienia nierozwiązanych spraw. Życie w leśniczówce to tylko pozorna odskocznia od wielkomiejskiego zgiełku. W serialu, na tle pięknej przyrody, przeplata się historia z rzeczywistością - rodzinne tajemnice nawiązują m.in. do wyjątkowej historii Polski.

Reklama

"Marzę o tym, żeby wyjechać prywatnie do takiego miejsca jak leśniczówka. Natomiast moja postać, Lidka, jak do tej pory, jest ściśle związana, niestety, z biurem, z korporacją. Nie miała jeszcze przyjemności wyjechania do leśniczówki" - mówi Książkiewicz.

"Lidka jest kobietą inteligentną, przebiegłą, wyrachowaną. Ale ma w sobie też pozytywne cechy. Jest pewna siebie, bierze od życia to, na co ma ochotę. A to, że czasami wdaje się w romans z żonatym mężczyzną, to już jest niestety inna sprawa..." - aktorka opisuje swoją bohaterkę.

Tej wiosny Książkiewicz "rozgości" się również na antenie telewizyjnej Dwójki. Tam zobaczymy ją w serialu "Trzecia połowa" - o perypetiach kibiców piłkarskich. Produkcja wpisuje się w klimat nadchodzących mistrzostw świata w piłce nożnej. Książkiewicz pracuje również na planie dwóch kolejnych części "Planety singli", a także gra w dwóch spektaklach Teatru Komedia w Warszawie.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Książkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje