Reklama

Reklama

"Wcześniej wyglądałaś dużo lepiej"? Wiktoria Gąsiewska zdradziła, ile waży

Wiktoria Gąsiewska na swoim Instagramie "oddała głos" internautom, odpowiadając na niektóre wypowiedzi. W pewnym momencie pojawił się temat wagi aktorki, a ona sama nie przeszła obok tego obojętnie...

Wiktoria Gąsiewska

Udział w projektach telewizyjnych sprawia, że życie gwiazd mocno się zmienia - także pod kątem rozpoznawalności. Przekonała się o tym Wiktoria Gąsiewska, która swoje pierwsze kroki przed kamerą stawiała już jako mała dziewczynka: widzowie mogą ją bowiem pamiętać z takich produkcji jak m.in.:  "Na dobre i na złe" czy "Rodzina zastępcza". Kilka lat temu - już jako nastolatka - pojawiła się w "rodzince.pl", a udział w tym projekcie spowodował, że jej kariera nabrała rozpędu. 

Obecnie Wiktoria Gąsiewska gra m.in. w serialu: "Barwy szczęścia", a także pracuje nad kolejnym tajemniczym projektem. Mimo natłoku obowiązków ukochana Adama Zdrójkowskiego nie zapomina o swoich fanach, przesyłając im za pośrednictwem mediów społecznościowych mnóstwo radości i energii.

Reklama

Ci z kolei odwdzięczają się jej wieloma pochlebnymi komentarzami oraz wirtualnymi "serduszkami" przesyłanymi na Instagramie. Ceniąc sobie kontakt z użytkownikami sieci, Gąsiewska pozostawiła niedawno na swojej instagramowej relacji miejsce, w którym internauci mogli dzielić się swoimi przemyśleniami. Nie zabrakło odniesienia do wyglądu 22-latki, a ściślej mówiąc: do jej wagi.

Wiktoria Gąsiewska odpowiada internautom

"Szkoda, że tak mocno schudłaś. Wcześniej wyglądałaś dużo lepiej" – stwierdził jeden z internautów, a Wiktoria Gąsiewska nie pozostawiła tego wpisu bez odpowiedzi.

Na opublikowanym InstaStory Wiktoria Gąsiewska zamieściła kilka zdań, okraszając je kolażem zdjęć. Jak wynika z podpisów, pierwsze z nich zostało wykonane w 2018 roku, a drugie w niedawnej przeszłości.

Ile waży Wiktoria Gąsiewska?

Strasznie mocno się kiedyś malowałam. Tu metamorfoza na przełomie kilku lat. Obecnie czuję się lepiej w swojej skórze. U mnie kilogramy widać przede wszystkim po buzi. W 2018 roku ważyłam ok. 52 kilogramów, teraz jakoś 48. 

Nie ulega wątpliwości, że Wiktoria Gąsiewska prezentuje się znakomicie w każdym wydaniu! Jak myślicie, jakim kadrem piękna aktorka podzieli się z fanami następnym razem?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | waga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje