Reklama

"Warsaw Shore": Nowi ekipowicze, pierwsza impreza

W drugim odcinku programu "Warsaw Shore" atmosferę podgrzeje pojawienie się nowych ekipowiczów. Jak domownicy przyjmą Alicję i Alana? Między kim zaiskrzy, a kto komu zajdzie za skórę? Odpowiedzi poznamy już w niedzielę o godz. 23 na antenie MTV.

W drugim odcinku show poznamy nowych członków "Ekipy z Warszawy". Jako pierwszy w domu pojawi się przystojny sportowiec Alan, który na co dzień trenuje K-1, Muay Thai i MMA oraz prowadzi zajęcia kettlebells. Mimo napiętego grafiku Alan zawsze znajdzie czas na dobrą zabawę i zawieranie nowych znajomości. Jego idealnie wyrzeźbione ciało i przeszywające na wskroś spojrzenie, przyciągają kobiety jak magnes.

Reklama

Nic zatem dziwnego, że chłopak od razu wpadnie w oko Aniom, które rozpoczną cichą rywalizację o jego względy. Wspólny język z nowym kolegą znajdzie również Paweł, co nie do końca się spodoba się pozostałym panom.

Skrajne emocje wśród domowników wzbudzi także nowa gąska, Alicja. Drobniutka blondynka, na co dzień mieszka i studiuje w Holandii. Ala uwielbia tańczyć, śpiewać na karaoke i flirtować. Jest dumna ze swojej urody, która, jak twierdzi, zawsze wzbudza podziw facetów i zazdrość kobiet. Czy pewna siebie Alicja dogada się z pozostałymi dziewczynami, i który z chłopaków jako pierwszy ulegnie jej urokowi?

W odcinku zobaczymy także pierwszą wspólną imprezę ekipy w nowym składzie. Wieczór w klimacie Bollywood będzie pełen emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Ewelina postanowi za wszelką cenę utrudnić Pawłowi polowanie na gąski. Jej starania skończą się jednak na ostrym dyżurze! Ania oczaruje Jakuba, a Mała będzie uwodzić Alana. Noc zakończą jednak w zupełnie innej konfiguracji.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje