Reklama

Wakacje z "Pytaniem na śniadanie"

Dotychczasowi prowadzący w zaskakujących konfiguracjach, nowe, wakacyjne cykle, materiały z ukrytej kamery, videoblogi, relacje z najciekawszych wakacyjnych imprez i wydarzeń, a także nowe twarze porannego programu TVP2... "Pytanie na śniadanie" dynamicznie wchodzi w sezon letni.

Do końca czerwca "Pytanie na śniadanie" będzie gościć w domach telewidzów od poniedziałku do soboty. Natomiast już od 6 lipca TVP2 zaprasza na specjalne, wakacyjne wydania popularnego, porannego magazynu. W lipcu i sierpniu "Pytanie na śniadanie" będzie emitowane w każdą sobotę, między w godz. 8.00 - 10.20. Widzów czeka sporo niespodzianek.

Reklama

W kolejne weekendy z widzami spotkają się dotychczasowi gospodarze "Pytania na śniadanie", nie zawsze jednak w typowych dla siebie konfiguracjach. Co wyniknie ze zderzenia charyzmatycznych osobowości Moniki Richardson i Tomasza Kammela? Kto będzie rządził w duecie Ula Chincz - Jacek Rozenek? Jakie jeszcze tandemy prowadzących pojawią się w wakacyjnych wydaniach "Pytania na śniadanie"? Odpowiedź poznamy już w lipcu.

Podobnie jak znaczna część Polaków, również ekipa "Pytania na śniadanie" w lipcu i sierpniu wyruszy w podróże po kraju, odwiedzając najciekawsze miejsca wakacyjnego wypoczynku. Reporterzy "Pytania..." będą obecni wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Zabiorą widzów na najważniejsze letnie imprezy i festiwale, zjawią się w miejscach, w których można spotkać gwiazdy, artystów, ciekawych ludzi.

Odwiedzą także nieznane, chociaż przepiękne zakątki Polski, które warto uwzględnić na mapie wakacyjnych podróży. Ekipa "Pytania na śniadanie" będzie również podglądać, jak wypoczywają współcześni Polacy. Uwaga! Urlopowicze spędzający wakacje na nadbałtyckich plażach i mazurskich deptakach powinni zachować szczególną czujność. Mogą bowiem napotkać Katarzynę Burzyńską, która z ukrytą kamerą "Pytania na śniadanie" będzie podglądać prawdziwe życie polskich kurortów.

Latem widzowie "Pytania na śniadanie" będą też mieli okazję poznać bliżej Radka Kotarskiego, który właśnie w wakacje zadebiutuje w porannym programie TVP2. Radek już dziś dobrze znany jest ogromnej części internautów. Jego kanał na YouTube zatytułowany "Polimaty" zrobił prawdziwą furorę w sieci, czego dowodem jest przeszło 12 milionów odsłon! W "Pytaniu na śniadanie" ów specjalista od spraw ciekawych sprawdzi m.in., czy prawdziwa opalenizna jest lepsza od sztucznej. Odpowie także na pytania, skąd się bierze "jet lag" oraz dlaczego mężczyźni w niektórych krajach na przywitanie całują się w usta i jakie jest znaczenie podobnych gestów w różnych kulturach. Przeprowadzi także szereg niebanalnych eksperymentów, a także poprowadzi naukowe mini-wykłady okraszone dozą nieszablonowego humoru.

W wakacje "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP2 gościć będzie w soboty, ale gwiazdy, prowadzący i przyjaciele programu będą towarzyszyć widzom przez cały tydzień. W internetowym serwisie a także na Facebooku pojawi się codziennie aktualizowany wideoblog, w ramach którego osoby znane z telewizyjnych ekranów uchylą rąbka tajemnicy i zaproszą internautów w miejsca, gdzie spędzają urlopy, odpoczywają, relaksują się. Co w wolnym czasie czyta Marzena Rogalska? Gdzie tego lata uda się zapalony podróżnik, Łukasz Nowicki? Jaką rolę w życiu Michała Olszańskiego odgrywają kajaki i górskie rowery?

Nieznane kulisy wakacyjnego życia gwiazd - już od lipca w specjalnym wideoblogu "Pytania na śniadanie".

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama