Reklama

Reklama

Wakacje Beaty Ścibakównej? Od 25 lat w tym samym miejscu

Beata Ścibakówna jest zauroczona Juratą. Od ponad ćwierć wieku spędza tam co roku kilka letnich tygodni. Uważa, że jest to najpiękniejszy polski kurort nadmorski, który zachwyca elegancją i ekskluzywnym klimatem.

Wakacje? Tylko w Juracie

Beata Ścibakówna chętnie wypoczywa nad Bałtykiem. Spośród nadmorskich miejscowości największym sentymentem darzy Juratę - w kurorcie tym bywa regularnie już od 25 lat. Każdego lata spędza tam z mężem kilka tygodni. Twierdzi, że Jan Englert nie wyobraża sobie wakacji bez pobytu w Juracie. Dla niej samej natomiast jest to najlepszy rodzaj psychicznego i fizycznego odpoczynku po całorocznej pracy.

- To jest prawdziwy reset po całym sezonie grania w różnych miejscach, i w teatrze, i w filmie, i w serialach, i różnej pracy. Powiedziałabym, że tu jest naprawdę taka odnowa biologiczna - mówi Beata Ścibakówna agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Aktorka twierdzi, że zachwyciła się Juratą już podczas pierwszego pobytu. Do dziś uważa, że jest to najpiękniejszy nadmorski kurort w Polsce. Decyduje o tym przede wszystkim wyjątkowy klimat, jaki panuje w mieście, oraz charakter ludzi, którzy w nim wypoczywają.

- Tutaj nie ma wycieczek i obozów harcerskich, które śpiewają "Gdy strumyk płynie z wolna". Ja nie mam nic przeciwko temu, ale to miejsce jest kompletnie inne, jest ekskluzywne, jest eleganckie - opowiada Ścibakówna.

W 2016 roku Jurata obchodzi 85. rocznicę istnienia. Z tej okazji odbył się pokaz mody Doroty Goldpoint, w którym w roli modelki wystąpiła m.in. Beata Ścibakówna.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Beata Ścibakówna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje