Reklama

Reklama

W klimatach Bollywood

Cóż to był za plan zdjęciowy! Producenci "Top Model. Zostań modelką" przeszli samych siebie. Egzotyczne plenery, ulice pełne kolorów, a w końcu sceny jak z bollywoodzkiego filmu. Zobaczcie, co jeszcze wydarzyło się w Bombaju!

Dla wszystkich zetknięcie się z Indiami mogło być zaskoczeniem. - Ten kraj jest tak kontrastowy, że aż intrygujący - mówił zaraz po przylocie Dawid Woliński.

- Teraz rozumiem, czemu to w Azji pracuje duża część byłych uczestniczek 'Top Model'. Tu jest oszałamiająco pięknie - dodawała Katarzyna Sokołowska.

Uroków pełnych słońca i kolorów Indii mogło zaznać już tylko sześć uczestniczek. Niemal zaraz po przylocie mogły poczuć się jak gwiazdy filmów bollywodzkich - każda uczyła się zakładania tradycyjnego sari. Nie trzeba dodawać, że późniejsza sesja w nich nad Oceanem Indyjskim, była jedną z najbardziej magicznych w historii programu.

Reklama

Przed modelkami tradycyjnie stało też zadanie dostania się do wybranych projektantów. Mogły to jednak zrobić tylko za pomocą niewielkich taksówek - tuk tuków i to w godzinach szczytu, w 36-stopniowym upale!

Gra była tego warta. Dobre zaprezentowanie się hinduskim kreatorom mody dawało wstęp na pokaz mody podczas prestiżowego Lakme Fashion Week.

Nie może być jednak Indii i jej filmowej stolicy - Bombaju, bez Bollywood. W drugim, półfinałowym odcinku (emisja 29 maja) przyszłe modelki same znalazły się wśród roztańczonego tłumu na planie hinduskiego filmu. Wyszło naprawdę zjawiskowo.

Wojciech Skrok

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje