Reklama

Van Damme walczy, Meg Ryan uwodzi

Jean-Claude Van Damme spróbuje uratować prezydenta, natomiast Meg Ryan zakocha się w fałszerzu dzieł sztuki - to propozycje filmowe na wtorkowy wieczór. Dwie stacje postawiły jednak na seriale.

Tak jak w kinie

Reklama

TVP1 rozpocznie wieczór od "Centralnego biura uwodzenia" (godz.20.20) z Meg Ryan i Antonio Banderasem w rolach głównych. Martha Durand z czterdziestoletniej mamy Henry'ego borykającej się z depresją, zmienia się w atrakcyjną, pewną siebie i mającą wielu adoratorów kobietę. Nie traktuje ich jednak poważnie do czasu, gdy nie poznaje przystojnego Tommy'ego Lucerno, którego akceptuje również jej syn, pracujący w FBI. Wszystko układa się świetnie do czasu, gdy okazuje się, że Tommy jest poszukiwanym złodziejem dzieł sztuki, a Henry ma za zadanie go śledzić.

Polsat proponuje zaś męskie kino. "Zastępca" (godz.20.05) to thriller z Jean-Claude Van Dammem w roli głównej. Aktor wciela się w byłego żołnierza oddziałów specjalnych, który walczył w obronie interesów USA na całym świecie. Przyjeżdżając do kraju Europy Wschodniej trafia w sam środek krwawego chaosu. Splądrowane miasta, zabity ambasador USA i groźby pod adresem nowo wybranego prezydenta. Komandor Sam Keenan działa szybko, zabezpiecza ambasadę, daje Prezydentowi schronienie, jednak właściwa pomoc nadejdzie dopiero za wiele godzin. Czy uda mu się do tego czasu powstrzymać rebeliantów?

To jednak nie koniec filmowych atrakcji. O godz. 23 Polsat wyemituje jeszcze polityczny thriller "Wszyscy ludzie króla" Główną rolę gra Sean Penn, wcielający się w postać polityka, który w pogoni za władzą, ulegając wpływom skorumpowanych kolegów, zapomina o swoich ideałach. Partneruje mu plejada hollywoodzkich gwiazd z Jamesem Gandolfinim, Anthonym Hopkinsem, Kate Winslet, Markiem Ruffalo, Patricią Clarkson i Judem Law na czele

Życie, życie jest nowelą

TVP2 przygotowała serialowy wieczór. Najpierw, o godz. 20.10, przed telewizorami zasiąść mogą fani "Barw szczęścia", pół godziny później stacja wyemituje zaś premierowy odcinek "M jak miłość".

TVN jak co wtorek rozpocznie wieczór o 20.05 od serialu obyczajowego "Na Wspólnej", następnie pokaże nowy odcinek serialu kryminalnego "W-11 wydział śledczy". O 21:30 przed telewizorami powinni zasiąść zaś fani "Przepisu na życie".

W piątym odcinku popularnego serialu trwają przygotowania do chrzcin Gniewka oraz przyjęcia Elki, Mania stoi przed wyborem dalszej drogi życiowej, związek Wandy i Stefka powoli nabiera rumieńców, podobnie jak uczucie Poli i Tadeusza. Na chrzcinach nie zjawia się jednak Jerzy, który spóźniony dociera na uroczysty obiad z przerażającą informacją. Co takiego się wydarzyło?

Nie będą również narzekać fani zagranicznych seriali. Na Polsacie o godz. 22.05 będzie można zobaczyć kolejny odcinek 5. sezonu "CSI: Kryminalnych zagadek Nowego Jorku". Tym razem akcja rozpocznie się od momentu, w którym młoda kobieta zostawia pożegnalny list i rzuca się z okna. Kilka miesięcy później detektyw Don Flack dostaje makabryczną przesyłkę. Jaki zabójca wysyła policji zdjęcie z miejsca swojej zbrodni?

Kuba i cała reszta

Zaraz po "Przepisie na życie" Kuba Wojewódzki w TVN-ie przepyta swych kolejnych gości. W tym tygodniu na kanapie u Kuby o 22:30 zasiądą Grycanki i Janusz Leon Wiśniewski.

Godzinę później na antenie pojawią się dziennikarze "Superwizjera", którzy już piąty rok śledzą afery gospodarcze, odsłaniają skandale oraz pokazują korupcję władzy i błędy wymiaru sprawiedliwości. Tematów do tego programu dostarcza samo życie.

Wcześniej, o 21.50, w TVP2 rozpocznie się "Magazyn Ekspresu Reporterów". To cykliczny program studyjny nadawany na żywo, w którym przedstawiane są reportaże o tematyce społecznej. Zaproszeni do studia goście komentują aktualne materiały. Program prowadzi dziennikarz Michał Olszański.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje