Reklama

Reklama

Uwielbia robić zdjęcia

Łukasz Garlicki ("Prawo Agaty", "Hotel 52", "Galeria") jest wielkim pasjonatem fotografii. Uwielbia robić zdjęcia i praktycznie nie rozstaje się z aparatem.

Łukasz Garlicki zainteresował się fotografią, gdy był jeszcze licealistą. Robienie zdjęć tak bardzo mu się wtedy spodobało, że chciał uwiecznić na kliszy niemal wszystko, co przykuwało jego wzrok!

- Miałem 17 lat, kiedy po raz pierwszy wziąłem do ręki aparat. I tak już zostało - wyznał aktor w wywiadzie dla "Tele Tygodnia", dodając, że nie lubi opowiadać o swoich zdjęciach.

- Lepiej je oglądać - stwierdził.

Aktor znany z wielu seriali i filmów najchętniej fotografuje miejsca, które odwiedza. Stara się jednak, żeby jego zdjęcia nie przypominały typowych pocztówek z wakacji, ale charakteryzowały się nietypowymi ujęciami i kadrami, oddawały charakter i nastój miejsc, do których udaje mu się dotrzeć.

Reklama

Łukasz Garlicki to nie jedyny polski aktor, który w wolnych chwilach poświęca się fotografii. Wielkimi pasjonatami robienia zdjęć są też Wojciech Mecwaldowski i Janusz Gajos, który kilkakrotnie prezentował już swoje prace na wystawach.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Reklama

Reklama

Reklama