Reklama

Uwiedzie Boską?

Tego jeszcze nie było w "rodzince.pl". Już niebawem w odcinku zatytułowanym "Kuzyn Artur" na Małgorzatę Kożuchowską rzuci czar Grzegorz Małecki!

Złota rączka, utalentowany muzyk i potrafi gotować. Po prostu ideał! Trzeba przyznać, że kuzyn Ludwika (Tomasz Karolak) - Artur (Grzegorz Małecki), który przyjedzie do Boskich w odwiedziny, zrobi wrażenie na wszystkich domownikach. A szczególnie na Natalii (Małgorzata Kożuchowska)...

Reklama

Od momentu, kiedy Artur przekroczy próg domu Boskich, nic nie będzie tak jak dawniej! Najpierw gość ugotuje przepyszny obiad, potem naprawi kosiarkę i zmywarkę, które od pół roku stały popsute. Ludwik nigdy nie miał na to czasu.

Potem jeszcze pomoże Kacprowi (Mateusz Pawłowski) odrobić lekcje z angielskiego. Najmłodszy z Boskich będzie zachwycony! Zacznie się nawet uczyć gry na gitarze, by dorównać wujkowi. Bo trzeba dodać, że Artur jest na dodatek znanym piosenkarzem, który ma rzesze fanek i fanów.

Wydaje się, że jego doskonałe życie nie ma żadnych rys. Oprócz jednej. Zbyt często przygląda się Natalii, a ona też zerka na niego z błyskiem w oku... Co na to Ludwik?

Boski dzielnie będzie znosić zachwyty rodziny nad Arturem. Przełknie wszystkie zniewagi, łącznie z tym, że kuzyn dokona domowych napraw. Wszystko jednak ma swój kres. Także cierpliwość Ludwika.

Gdy w nocy Natalia zacznie powtarzać przez sen imię "Artur", coś w nim pęknie! Obudzi się w nim prawdziwy "macho". Postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. Kuzyn Artur nie będzie już taki bezpieczny!

W roli Artura zobaczymy Grzegorza Małeckiego, syna Anny Seniuk, czyli Madzi z "Czterdziestolatka". Co ciekawe, w młodości aktor nie chciał pójść w ślady mamy, ale ojca, kompozytora Macieja Małeckiego. Skończył szkołę muzyczną w klasie fortepianu.

Z czasem jednak zmienił zdanie. Nie chciał korzystać z przywilejów bycia synem znanej aktorki. Do warszawskiej Akademii Teatralnej zdał w tajemnicy przed matką! Udało się i dziś jest cenionym aktorem, który z powodzeniem gra w teatrze oraz serialach ("Barwy szczęścia").

Marzena Juraczko

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: grzegorz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje