Reklama

Reklama

Urszula Dębska w "Hell's Kitchen"

Urszula Dębska, gwiazda serialu "Pierwsza miłość", pojawi się w dzisiejszym odcinku "Hell's Kitchen". Na planie kulinarnego show, aktorka zdradziła, że najbardziej bolesną kulinarną wpadkę zaliczyła na... randce.

W "Hell's Kitchen" Urszula Dębska spotka dawno niewidzianego kolegę

"Gotowanie nigdy nie było moją silną stroną i jeśli tylko mogę, oddaję pierwszeństwo w tej dziedzinie. Czasem jednak, chcąc sprawić komuś przyjemność, wspinam się na wyżyny swoich kulinarnych umiejętności" - opowiada Urszula Dębska.

"Niestety, mimo wielkich chęci, nie zawsze mi się to udaje. Pamiętam, jak kilka lat temu postanowiłam zaskoczyć swojego ówczesnego chłopaka romantyczną kolacją. Chyba z powodu stresu, przypaliłam wszystko... Skoczyło się więc wizytą na stacji benzynowej i jedzeniem hot-dogów. Miało to swój urok, a ja do dziś śmieję się z tego - wspomina gwiazda serialu "Pierwsza miłość".

Reklama

W "Hell's Kitchen" Urszula Dębska spotka także dawno niewidzianego kolegę, którym jest jeden z uczestników. O kogo chodzi? Przekonamy się już w dzisiejszym odcinku "Hell's Kitchen" o godzinie 20:05 w Polsacie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hell's Kitchen 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy