Reklama

Urbańska kontra Mucha

Anna Mucha (29 l.) i Natasza Urbańska (32 l.) to dwie największe rywalki w programie "Taniec z gwiazdami". Szykuje się zacięta walka, bo obie chcą wygrać.

Tak widocznej rywalizacji w historii tego programu jeszcze nie było. Mało brakowało, a panie nigdy by się nie spotkały. Natasza Urbańska - dla tańca - w ostatniej chwili zrezygnowała z występu w programie "jak Oni śpiewają".

Reklama

Gdy ogłoszono, że w "TzG" wystąpi Urbańska podniosły się protesty, że jest zawodowcem. Jej argumenty, że o tańcu towarzyskim nie ma pojęcia, były traktowane jak kokieteria.

"Gimnastyka pomaga w tańcu, ale ma też negatywne skutki. Mogą pojawić się na przykład problemy z subtelnością i płynnością ruchów" - mówi jednak Marcin Politowski, sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Anna Mucha, która - jak twierdzi z tańcem nie miała nigdy nic wspólnego i całe życie stała pod ścianą - jest bardzo pojętną uczennicą. Chwalona przez jurorów, już w drugim odcinku programu dostała więcej punktów niż gwiazda Teatru "Buffo". Musiało to zaboleć Urbańską, bo tydzień później to ona była górą.

Wygrana "Tańca z gwiazdami" wiąże się z wielką popularnością, ale i również z nowymi możliwościami zawodowymi. Obu aktorkom są one potrzebne - liczyły na sukces po programie "jak Oni śpiewają" i najwidoczniej się przeliczyły.

Panie stoczą zatem walkę przede wszystkim o głosy widzów. Natasza - młoda mama, wzbudza sympatię publiczności, a Ania postawiła na seksowny wygląd. To też się podoba widowni.

Więcej informacji w najnowszym wydaniu SHOW, w sprzedaży od 28 września.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje