Reklama

Urbańska kontra Herbuś

Natasza Urbańska i Edyta Herbuś nie przepadają za sobą. A to one poprowadzą dwie telewizyjne stacje do najważniejszego boju: o widownię. Która przyciągnie więcej widzów?

Natasza Urbańska (27 l.) ma być gospodynią nowego show TVP1, którego premierowy odcinek ma być wyemitowany we wrześniu. Będzie to program połączony ze zwiedzaniem świata.

Reklama

"Wymarzyłam ją [Urbańską] sobie już dawno. Jest piękna, świetnie tańczy i śpiewa. Przez lata pracowała na to, co umie" - mówi dyrektor Jedynki, Małgorzata Raczyńska.

W każdym show odcinku pojawi się wielka gwiazda. O kim mowa? To tajemnica, ale to ma być postać formatu Alaina Delona. Tajemnicą także jest na razie tytuł programu i dokładna pora emisji. Ale nie są tajemnicą nagrody dla widzów: co tydzień ktoś wygra podróż marzeń. "To nasz autorski pomysł i mam nadzieję, że będzie pierwszym polskim programem, którego formułę uda się sprzedać za granicę. Mamy już pierwsze oferty" - cieszy się Raczyńska.

Z kolei Edyta Herbuś ma pomóc Polsatowi. "Dzień Kangura" oparto na pomyśle sprawdzenia znanych osobistości w roli opiekunki do dziecka.

Jako pierwsi z twardą lekcją prawdziwego rodzicielskiego życia zmierzą się Edyta Herbuś (26 l.) i Krzysztof Ibisz (42 l.). O ile Ibisz nie powinien mieć problemów, w końcu jest już ojcem dwójki dzieci, to dla Herbuś będzie to prawdziwe wyzwanie.

Program poprowadzi Agata Młynarska (42 l.), która go znalazła i do jego realizacji przekonała Polsat.

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: one | show | Natasza Urbańska | Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje