Umiesz gotować? Zostań gwiazdą!

Poranny program Dzień Dobry TVN szuka nowej, prawdziwej, gotującej gwiazdy - czyli bogini kuchni na miarę brytyjskiej Nigelli Lawson. Ekipa znawców sztuki kulinarnej i realiów telewizji, wspierana przez markę Kamis, ogłasza konkurs "Gotuj o wszystko".

Andrzej Polan - kucharz, Maciej Nowak - krytyk kulinarny oraz trzeci, co tydzień inny juror, już od najbliższego poniedziałku, 21 grudnia, będzie poszukiwało gotującej osobowości telewizyjnej w spódnicy.

Reklama

Nowa gwiazda będzie musiała nie tylko świetnie gotować, ale umieć zaskoczyć widzów charyzmą i swoistą zmysłowością kulinarną. A jest o co walczyć. Zwyciężczyni otrzyma kontrakt kucharza DDTVN na pół roku oraz profesjonalne szkolenie kucharskie w ekskluzywnej sieci hoteli.

W każdą środę w szranki staną trzy panie. Pojedynki będą odbywać się w zaskakujących miejscach - nigdy nie wiadomo czy przyjdzie im gotować na poligonie wojskowym czy na planie filmu. Zadania, które postawi przed nimi jury, będą albo śmiesznie łatwe, albo okrutnie trudne, ale zawsze związane z miejscem do którego się przeniosą.

Jurorzy oceniać będą wszystko - od sposobu wykonania dań, przez ich smak i prezentację, aż do prezencji samej kucharki... Po każdej środzie na placu boju zostanie jedna uczestniczka.

Sam finał będzie od uczestniczek wymagał nie tylko znajomości tajników kuchni, ale i zmysłu biznesowego oraz umiejętności oczarowania widzów. Tworząc w finale swoje minirestauracje i przygotowując własne menu, wystawią się na ocenę już nie tylko jurorów ale i widzów DDTVN.

Od decyzji widzów zależy, kto zdobędzie główną nagrodę.

Dowiedz się więcej na temat: „Dzień dobry | poranny program | Dzień Dobry TVN | 'Gwiazdy'

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje