Reklama

Reklama

"Układ": Kontynuacja serialu "Rysa" tylko w Polsat Box Go [fabuła, obsada, zwiastun]

Tylko w Polsat Box Go można oglądać nowy serial serial kryminalny "Układ", który jest kontynuacją głośnej "Rysy". W produkcji na podstawie bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta występuje plejada polskich gwiazd, m.in. Julia Kijowska, Dawid Ogrodnik czy Adam Woronowicz.

Tylko w Polsat Box Go można oglądać nowy serial serial kryminalny "Układ", który jest kontynuacją głośnej "Rysy". W produkcji na podstawie bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta występuje plejada polskich gwiazd, m.in. Julia Kijowska, Dawid Ogrodnik czy Adam Woronowicz.
Julia Kijowska i Dawid Ogrodnik w serialu "Układ" /@SPT Networks CE/Karolina Grabowska /materiały prasowe

"Układ" - kontynuacja serialu "Rysa"

Serial "Układ", czyli kontynuację świetnie przyjętej "Rysy", można oglądać w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go, który we wrześniu zastąpił serwisy Ipla i Cyfrowy Polsat Go.

W serialu "Układ", kontynuacji tajemniczej historii zdolnej policjantki, która w wyniku traumatycznych wydarzeń straciła pamięć, wystąpiła plejada znanych i cenionych polskich aktorów.

Serial "Układ" - fabula, obsada, zwiastun

W rolach głównych zobaczymy aktorów, znanych już z "Rysy" - Julię Kijowską i Dawida Ogrodnika, a także Kingę Preis, Mariusza Ostrowskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Zuzannę Zielińską i Sylwię Juszczak-Krawczyk. W obsadzie "Układu" znaleźli się także Adam Woronowicz i Piotr Witkowski. 

Reklama

"Układ" to thriller polityczny, który wciąga widzów w mroczny świat tajemnic, władzy i niejasnych zależności. Akcja serialu skupia się wokół policjantki ze stołecznego wydziału zabójstw, której trudno podnieść się psychicznie po dramatycznych życiowych wydarzeniach, znanych widzom z "Rysy". Po przymusowym urlopie komisarz Brzozowska wraca do pracy, gdzie po raz kolejny musi zmierzyć się z własną przeszłością oraz światem pełnym nałogów, szantaży i namiętności. Sprawa okazuje się bardziej skomplikowana niż przypuszczała. Brzozowska, z pomocą porucznika Wareckiego, stara się rozwiązać kolejne tajemnice i rozbić tytułowy układ.

"Zapraszam państwa serdecznie na 'Układ'. W serialowej historii odpowiadamy na pytania, które postawiliśmy w 'Rysie', a dodatkowo odsłaniamy sieć zależności, które rządzą światem w dobie wszechobecnej inwigilacji i ogólnodostępnego internetu. Jednocześnie jest to jednak opowieść także o tym, że nie wszystko stracone, bo do tego, by wykoleić zło z szyn nieuchronności, wystarczy choćby kilkoro odważnych i uczciwych ludzi" - mówi Igor Brejdygant, scenarzysta wiodący i autor powieści "Układ".

Nowa 8-odcinkowa produkcja powstała na zlecenie Sony Pictures Television Networks Central Europe we współpracy z Grupą Polsat Plus i jest ekranizacją drugiej z cyklu powieści kryminalnych Igora Brejdyganta - "Układu". Powieść ukazała się w czerwcu 2019 roku i szybko zyskała popularność wśród czytelników. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się w grudniu 2020 roku.

Za reżyserię "Układu" odpowiada Leszek Dawid ("Jesteś bogiem", "W głębi lasu", "Pakt"). Scenarzystą wiodącym serialu jest autor powieści - Igor Brejdygant ("Paradoks", "Zbrodnia", "Ultraviolet", "Szadź"), drugim scenarzystą - Bartosz Janiszewski ("Ultraviolet", "Wataha"). Serial wyprodukowała firma Endemol Shine Polska.

Polsat Box Go Premium - nie tylko najnowsze filmy i seriale

Serial "Układ" dostępny jest w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go, dla użytkowników pakietu Polsat Box Go Premium. Promocyjna cena pakietu to 30 zł za 30 dni. Serial można oglądać na stronie polsatboxgo.pl, a także w aplikacji na: urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz dekoderach.

W pakiecie Polsat Box Go Premium, oprócz najnowszych seriali premium: "Układ", "Osaczony", "Cień", "Mecenas Porada", widzowie znajdą tysiące filmów i programów dla każdego w formule VOD, kinowe hity (wybrane także w jakości 4K, m.in. "Parasite", "Paddington 2", "Ślicznotki"), najlepsze polskie i zagraniczne seriale, produkcje telewizji Polsat przed premierą w telewizji, np. "Kuchnia", "Przyjaciółki", "Komisarz Mama", ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek dla dzieci i rozrywki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Układ | Polsat Box Go

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL