Reklama

Reklama

Uczestnik "Gogglebox" schudł 160 kg. Porównał zdjęcia

Mateusz "Big Boy" Borkowski ma za sobą gigantyczną metamorfozę. Uczestnikowi programu "Gogglebox. Przed telewizorem" udało się rzucić przeszło 160 kilogramów. Jego przemiana nie przestaje zapierać tchu.

Mateusz Borkowski, który jest jednym z najpopularniejszych bohaterów show "Gogglebox. Przed telewizorem", ma za sobą spektakularną metamorfozę. Dziś wygląda zupełnie inaczej niż w pierwszych sezonach programu TTV, kiedy ważył 235 kilogramów. "Big Boyowi" udało się zrzucić ponad 160 kilogramów. Za sprawą swojej przemiany stał się inspiracją dla wielu osób.

Choć fani zdążyli już przywyknąć do nowego wyglądu "Big Boya", jego metamorfoza wciąż robi ogromne wrażenie. Gwiazdorowi programu TTV zdarza się wracać wspomnieniami do dawnych czasów i publikować w sieci swoje archiwalne zdjęcia. Za każdym razem obserwatorzy, których ma na Instagramie już 220 tysięcy, nie mogą wyjść z podziwu nad jego imponującym dokonaniem.

Ostatnio bohater "Gogglebox" ponownie przypomniał fanom o swojej przemianie. Tym razem Mateusz Borkowski postanowił zestawić ze sobą dwa zdjęcia swojej twarzy - aktualne oraz sprzed zrzucenia 160 kilogramów. I znów sprawił, że wszystkim opadły szczęki. Nie brakuje opinii, że dziś wygląda jak zupełnie inny człowiek. Internauci po raz kolejny zasypali go komplementami, gratulacjami i mnóstwem ciepłych słów.

Reklama

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL