Reklama

Reklama

Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" winna zniknięcia męża?

W poniedziałkowy wieczór ruszyła kolejna edycja amerykańskiego "Tańca z Gwiazdami". Jedną z uczestniczek programu jest Carole Baskin, której popularność przyniósł serial dokumentalny Netfliksa "Król tygrysów". W trakcie programu wyemitowany został wykupiony przez rodzinę Dona Lewisa materiał, który odnosi się do jego tajemniczego zniknięcia. Lewis to były mąż Baskin, po którym odziedziczyła miliony dolarów. Zaginął bez śladu, a w 2002 roku został uznany za zmarłego.

Carole Baskin lepiej poradzi sobie na parkiecie niż przed kamerami?

W trwającym niecałą minutę materiale pojawiły się córki Dona Lewisa: Gale, Lynda i Donna. "Jesteśmy prawdziwą rodziną, dla nas był tatusiem. Tęsknimy za nim. Musimy wiedzieć, co się z nim stało" - mówią.

Sprawiedliwości domaga się też była asystentka Lewisa, Anne. "Don Lewis tajemniczo zaginął w 1997 roku. Jego rodzina zasługuje na odpowiedzi. Zasługuje na sprawiedliwość. Wiesz, kto w tym maczał palce? A może związana z tym była Carole Baskin?" - kończy materiał John M. Phillips, adwokat rodziny Lewisa. Dla osoby, która przyczyni się do rozwiązania zagadki zaginięcia Lewisa, ufundowano nagrodę w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Zaginięcie Dona Lewisa to jeden z najbardziej dyskutowanych wątków serialu "Król tygrysów", który rozpalił opinię publiczną po jego premierze. W serialu, wbrew woli Baskin, zasugerowano, że może ona mieć coś wspólnego z nagłym zniknięciem męża. To ona, a nie córki Lewisa, odziedziczyła po nim pokaźny majątek, który pozwolił jej rozkręcić własny interes. Baskin jest właścicielką azylu dla dzikich zwierząt zabranych z prywatnych kolekcji.

Reklama

Baskin zaprzecza oskarżeniom o udział w zaginięciu Lewisa. Szczególnie temu, że sama go zabiła, a ciałem nakarmiła tygrysy. Do dzisiaj nikt nie został aresztowany w tej sprawie. Najbardziej prawdopodobną teorią zaginięcia Lewisa była katastrofa lotnicza. Lewis po raz ostatni był widziany na pokładzie samolotu lecącego do Kostaryki.

W pierwszym odcinku nowego, 29. sezonu "Tańca z Gwiazdami", Baskin zatańczyła z Paszą Paszkowem paso doble do utworu "Eye of the Tiger". Za swój taniec zdobyli najmniej, bo tylko 11 punktów na 30 możliwych.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy