Reklama

Reklama

Uczestniczka "Dance Dance Dance" doznała kontuzji

Tuż przed nagraniem pierwszego odcinka trzeciej edycji tanecznego show, który widzowie zobaczą już dziś o 20:30 w TVP2, Anna Matysiak nabawiła się poważnej kontuzji. Konieczna była interwencja specjalistów.

Anna Matysiak prezentuje kontuzjowane kolano

Wielogodzinne treningi pod okiem najlepszych choreografów w Polsce to codzienność uczestników tanecznego show TVP2. Tak wymagające przygotowania do nagrań odcinków często obarczone są bólami mięśni, stawów czy kontuzjami. Zaledwie kilkadziesiąt godzin przed nagraniem pierwszego odcinka "Dance Dance Dance" aktorka Anna Matysiak musiała pojechać na specjalistyczne badania, ponieważ na jej nodze pojawiła się niepokojących rozmiarów opuchlizna.

"Moje kolano to jeden wielki siniak" - pokazywała w trakcie prób Anna Matysiak.

Produkcja programu od razu skierowała aktorkę do centrum rehabilitacji sportowej, gdzie został poddana szeregowi badań. Okazało się, że pod sińcem zaczął się tworzyć stan zapalny, który udało się natychmiast zatrzymać szeregiem specjalistycznych zabiegów.

Reklama

Mimo kontuzji Anna Matysiak zatańczyła następnego dnia razem z Sebastianem Karpielem-Bułecką, co widzowie zobaczą już dziś w premierowym odcinku trzeciej edycji "Dance Dance Dance" o godzinie 20.30 w TVP2.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje