Reklama

Uczestniczka "Biga Brothera" w "Warsaw Shore"

​Madzia Wójcik, uczestniczka emitowanego na TVN7 "Big Brothera", przed wejściem do domu Wielkiego Brata wzięła udział w znacznie pikantniejszym reality show. Wójcik wystąpiła w "Warsaw Shore". Odcinek z udziałem uczestniczki obecnej edycji "Big Brothera" jest już dostępny w sieci. Co pokazała w programie MTV?

Magda Wójcik jest uczestniczką emitowanej na TVN7 edycji "Big Brothera". Urocza blondynka wydaje się jedną z faworytek do wygrania programu. Madzia Wójcik swoim beztroskim podejściem do codziennych obowiązków, dużą emocjonalnością i sporym urokiem osobistym zaskarbiła sobie serca wielu widzów. Jednak nie wszyscy są w stosunku do Madzi tak ufni.

Niektórzy twierdzą, że Wójcik gra i tylko udaje słodką i grzeczną, natomiast rzeczywistość ma być zupełnie inna. Takie wnioski widzowie "Big Brothera" wyciągają m. in. na podstawie profilu uczestniczki na Instagramie. Tam, poza dość odważnymi zdaniem internautów kadrami, można znaleźć sporo zdjęć Madzi z Patrykiem Spikerem z "Warsaw Shore". Co łączy Magdę z "Big Brothera" z uczestnikiem "Warsaw Shore"?

Reklama

Magda Wójcik z "Big Brothera" przyjaźni się z Patrykiem Spikerem z "Warsaw Shore", dlatego też w mediach społecznościowych nie brakuje ich wspólnych zdjęć. Oboje chętnie spędzają razem czas, podróżują, imprezują. Uczestnik programu MTV zaprosił Magdę Wójcik na jedną z domówek "Warsaw Shore". Odcinek z jej udziałem jest już dostępny przedpremierowo na jednej z platform.

Co w "Warsaw Shore" pokazała Madzia? Ci, którzy liczyli na to, że uczestniczka "Big Brothera" ujawni swoje bardziej niegrzeczne oblicze, będą raczej zawiedzeni. Wójcik ani nie stała się bohaterką żadnego skandalu w domu ekipy z Warszawy, ani nie zrobiła niczego szokującego. Przez większość czasu bawiła się na parkiecie w towarzystwie Spikera. Cały odcinek reality show "Warsaw Shore" z Magdą Wójcik na kanale MTV będzie mieć swoją premierę w niedzielę, 26 maja.


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019 | Warsaw Shore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje