Reklama

Uczestniczce "Dance Dance Dance" puściły nerwy?

W najbliższym odcinku gwiazdy tanecznego show będą walczyć o miejsce w półfinale. Czy to z tego powodu jedna z uczestniczek nie była w stanie utrzymać nerwów na wodzy i głośno komentowała oceny jurorów?

Anna Matysiak nie była zadowolona z ocen jurorów

Po czterech odcinkach tanecznych rywalizacji w "Dance Dance Dance" zostały już tylko cztery duety: znani z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas oraz aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka.

Reklama

W sobotę para z najmniejszą liczbą punktów opuści program, a tym samym poznamy trzy duety, które przejdą do etapu półfinałowego trzeciej edycji show. Emocje z tym związane coraz częściej biorą górę nad uczestnikami.

- To nie jest aerobik, to są emocje - rozpoczął Agustin Egurrola, oceniając solowy występ Stanisława Karpiela-Bułecki. 

 Słowa jurora nie spodobały się Annie Matysiak, która obserwowała taneczny występ swojego partnera w kulisach. - Były emocje! Bo ja tam wyjdę zaraz! - wykrzyczała Anna Matysiak.

Każda kolejna wypowiedź Agustina Egurroli nie pozostała już bez odpowiedzi aktorki. - To w końcu jest pozytyw czy negatyw, bo już zgłupiałam? - komentowała.

Matysiak nie zgadzała się również z opiniami innych jurorów tanecznego show. 

- Nie wiem, co tutaj poszło nie tak, ale coś poszło nie tak - oceniła Ida Nowakowska. - Oni nie widzą tego rozwoju?! - zastanawiała się głośno Anna Matysiak.

Którzy uczestnicy przejdą do kolejnego odcinka "Dance Dance Dance"? 

Od tego tygodnia trzecią edycję tanecznego show TVP widzowie będą mogli oglądać nie w piątki, a w soboty o godzinie 20. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dance Dance Dance TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje