Reklama

Uczestniczce "Dance Dance Dance" puściły nerwy?

W najbliższym odcinku gwiazdy tanecznego show będą walczyć o miejsce w półfinale. Czy to z tego powodu jedna z uczestniczek nie była w stanie utrzymać nerwów na wodzy i głośno komentowała oceny jurorów?

W najbliższym odcinku gwiazdy tanecznego show będą walczyć o miejsce w półfinale. Czy to z tego powodu jedna z uczestniczek nie była w stanie utrzymać nerwów na wodzy i głośno komentowała oceny jurorów?
Anna Matysiak nie była zadowolona z ocen jurorów /TVP

Po czterech odcinkach tanecznych rywalizacji w "Dance Dance Dance" zostały już tylko cztery duety: znani z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas oraz aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka.

W sobotę para z najmniejszą liczbą punktów opuści program, a tym samym poznamy trzy duety, które przejdą do etapu półfinałowego trzeciej edycji show. Emocje z tym związane coraz częściej biorą górę nad uczestnikami.

Reklama

- To nie jest aerobik, to są emocje - rozpoczął Agustin Egurrola, oceniając solowy występ Stanisława Karpiela-Bułecki. 

 Słowa jurora nie spodobały się Annie Matysiak, która obserwowała taneczny występ swojego partnera w kulisach. - Były emocje! Bo ja tam wyjdę zaraz! - wykrzyczała Anna Matysiak.

Każda kolejna wypowiedź Agustina Egurroli nie pozostała już bez odpowiedzi aktorki. - To w końcu jest pozytyw czy negatyw, bo już zgłupiałam? - komentowała.

Matysiak nie zgadzała się również z opiniami innych jurorów tanecznego show. 

- Nie wiem, co tutaj poszło nie tak, ale coś poszło nie tak - oceniła Ida Nowakowska. - Oni nie widzą tego rozwoju?! - zastanawiała się głośno Anna Matysiak.

Którzy uczestnicy przejdą do kolejnego odcinka "Dance Dance Dance"? 

Od tego tygodnia trzecią edycję tanecznego show TVP widzowie będą mogli oglądać nie w piątki, a w soboty o godzinie 20. 

W najbliższym piątym odcinku na multimedialnej scenie zmierzą się cztery duety: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas.

Do kolejnego etapu przejdą jedynie trzy pary. Duet, który pożegna się z show w najbliższą sobotę, przekaże 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

Przypomnijmy, że z programu odpadły dotychczas dwa duety. Trzeci odcinek był ostatnim dla Małgorzaty Opczowskiej i Roberta El Gendy. Tego samego wieczoru z programem pożegnali się również Olga Łasak i partnerujący jej Paweł Cieślak - ta para sama zdecydowała o opuszczeniu tanecznego show.

"Ostateczna decyzja została podjęta przez lekarzy. Byliśmy gotowi tańczyć nawet z ostrym zapaleniem płuc" - tłumaczył Paweł Cieślak. "Nasze powikłania po chorobie były na tyle poważne, że medycyna z rozsądkiem wzięły górę" - przyznała Olga Łasak.

"Niestety bywają takie momenty w życiu, że mimo wielkich planów i chęci... życie pisze swój scenariusz! Włożyliśmy w ten program wiele pracy, wyrzeczeń, łez, potu, emocji, a przede wszystkim oddaliśmy całe swoje serce! Aktualnie to serce jest złamane, ale jak to mówią 'zdrowie najważniejsze'. My zawsze walczymy do końca i, jak wiecie, potrafimy też nawet przy tym dyskutować. Jednak kiedy traci się panowanie nad ciałem i zdrowiem, wtedy już niewiele jest do powiedzenia" - dodała.

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dance Dance Dance
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy