Reklama

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Trzecia wygrana

W poprzedniej odsłonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Mateusz Ziółko dokonał nie lada sztuki, odnosząc już trzecie zwycięstwo w tej edycji show. W siódmym odcinku okazało się, że nie będzie on jedyną osobą z tym specyficznym hattrickiem na koncie.

W poprzedniej odsłonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Mateusz Ziółko dokonał nie lada sztuki, odnosząc już trzecie zwycięstwo w tej edycji show. W siódmym odcinku okazało się, że nie będzie on jedyną osobą z tym specyficznym hattrickiem na koncie.
Uczestnicy, prowadzący i jurorzy w siódmym odcinku programu /M. Zawada /Polsat

- Była jedną z największych gwiazd w historii opery. Odeszła kilkanaście dni temu - mówił Maciej Dowbor. W hołdzie dla Montserrat Caballe, Kasia Skrzynecka i Kacper Kuszewski zaprezentowali jej duet z Jose Carrerasem.

W siódmym odcinku królowały jednak włoskie melodie. A nieobecną Małgorzatę Walewską, którą zatrzymały próby do spektaklu, zastąpił Włoch z krwi i kości - Stefano Terrazzino. Jako pierwszy metamorfozę przeszedł Boogie, który wystąpił jako Domenico Modugno w piosence "Nel blu dipinto di blu". - Boogie, mam wrażenie, że materia aktorska i zadania aktorskie coraz lepiej ci idą. I że się naprawdę w tym programie rozwijasz jak te skrzydła w Volare i mam nadzieję, że masz z tego taką samą radość jak my mamy radość z twojego rozkwitnięcia - oceniła Kasia Skrzynecka.

Reklama

Mateusz Ziółko wylosował Drupiego w "Sereno E". - W tym przypadku to była taka twoja interpretacja Drupiego i nawet się cieszę, że nie tak całkiem jeden do jednego, nie taki schrypiony, tylko taka piękna refleksyjna ballada, jak upalne niedzielne popołudnie i lampka chłodnego bianco. Cudownie - mówił Paweł Królikowski.

Rafał Szatan wcielił się w Andreę Boccellego. Wykonał utwór "Brucia la terra". Po tym wykonaniu jurorzy bijąc brawo wstali. - Coś bardzo szlachetnego było w tym występie i podobnie jak w przypadku Mateusza, zapomniałem, że to jest program, że tu trzeba coś oceniać i słuchałem w zachwycie. Bardzo dziękuję - pochwalił Rafała Kacper Kuszewski.

Kasia Maciąg i Paweł Jasionowski z 7. edycji show przeistoczyli się w Rominę Power i Ala Bano w piosence "Felicita". - To był super występ, który dał mi uśmiech - komplementował Kasię Stefano Terrazzino.

Adriana Kalska wkroczyła na scenę jako Zucchero w "Senza Una Donna". - Wizualnie perfekcyjnie, w głosie i w energii dzisiaj nie do końca mi się to z Zucchero złożyło.

Marek Molak stał się Raffaellą Carrą w "A far l’amore comincia tu". - Jak zacząłeś rakieta poleciała w kosmos, bo nic nie było przerysowane, nawet powiedziałbym, że tak wypadłeś w bardziej dystyngowany sposób niż ona w oryginale. I też iluzję w głosie udało ci się uzyskać, że to brzmiało jak kobieta. Bardzo dobry występ - powiedział Kacper Kuszewski.

Michalina Sosna wcieliła się w Sophię Loren. Zaśpiewała "Tu vuo fa l’americano". - Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co tu dzisiaj widziałem (...). Okazało się, że ty po prostu wystarczy jak jesteś sobą i ty jesteś Sophią Loren - stwierdził Paweł Królikowski.

Honorata Skarbek stała się Madonną w piosence "Like a Prayer". - Głos na początku był dla mnie 100 procent, potem w trakcie ciut przez taniec ci ta barwa uciekła. Podobało mi się też, że fajnie prowadziłaś energię, że ona rosła (...). I przepięknie wygadasz - mówił Stefano Terrazzino.

Potem specjalny występ dali Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski, wcielając się w Macaroni w piosence "Zuppa Romana".

Wszyscy jurorzy najwyższą notę przyznali Rafałowi Szatanowi. Uczestnicy zgodzili się z ich wyborem i 8. odcinek wygrał właśnie on. Czek na 10 tysięcy przekazał Fundacji "Zdążyć z pomocą" na leczenie Natalki Kaczyńskiej, która walczy z zanikiem mięśni.

A już w kolejnym odcinku przed jurorami wystąpią: Kasia Maciąg jako Thomas Anders z Modern Talking, Adriana Kalska jako Adele, Michalina Sosna jako Sarsa, Boogie jako Drake, Honorata Skarbek jako Amy Lee z Evanescence, Mateusz Ziółko jako Don Vasyl, Marek Molak jako Eric Burton z The Animals i Rafał Szatan jako Ian Gillan z Deep Purple.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy