Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Trzecia wygrana

W poprzedniej odsłonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Mateusz Ziółko dokonał nie lada sztuki, odnosząc już trzecie zwycięstwo w tej edycji show. W siódmym odcinku okazało się, że nie będzie on jedyną osobą z tym specyficznym hattrickiem na koncie.

Uczestnicy, prowadzący i jurorzy w siódmym odcinku programu

- Była jedną z największych gwiazd w historii opery. Odeszła kilkanaście dni temu - mówił Maciej Dowbor. W hołdzie dla Montserrat Caballe, Kasia Skrzynecka i Kacper Kuszewski zaprezentowali jej duet z Jose Carrerasem.

Reklama

W siódmym odcinku królowały jednak włoskie melodie. A nieobecną Małgorzatę Walewską, którą zatrzymały próby do spektaklu, zastąpił Włoch z krwi i kości - Stefano Terrazzino. Jako pierwszy metamorfozę przeszedł Boogie, który wystąpił jako Domenico Modugno w piosence "Nel blu dipinto di blu". - Boogie, mam wrażenie, że materia aktorska i zadania aktorskie coraz lepiej ci idą. I że się naprawdę w tym programie rozwijasz jak te skrzydła w Volare i mam nadzieję, że masz z tego taką samą radość jak my mamy radość z twojego rozkwitnięcia - oceniła Kasia Skrzynecka.

Mateusz Ziółko wylosował Drupiego w "Sereno E". - W tym przypadku to była taka twoja interpretacja Drupiego i nawet się cieszę, że nie tak całkiem jeden do jednego, nie taki schrypiony, tylko taka piękna refleksyjna ballada, jak upalne niedzielne popołudnie i lampka chłodnego bianco. Cudownie - mówił Paweł Królikowski.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje