Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

Sobotni odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpoczął się wykonaniem przeboju "Twist and Shout" zespołu The Beatles. Zaśpiewali go: Paweł "Ringo" Królikowski, DJ "George" Adamus, Maciek "Lennon" Dowbor oraz Piotr "McCartney" Gąsowski.

Rywalizację o czek dla wybranej organizacji charytatywnej rozpoczął Matti Jakubiec, który wcielił się w Rickiego Martina w hicie w "Livin' la Vida loca". - Mateuszowi udało się przebić, przyćmić chór i orkiestrę. Mimo tego, że miał koło siebie ten niebywały balet, który odbierał wzrok i rozum niektórym - wyznał Paweł Królikowski.

Reklama

Anna Czartoryska-Niemczycka przeistoczyła się w Gotye w piosence "Somebody That I Used to Know". - To jest bardzo trudna piosenka do zaśpiewania. Wachlarz emocji, który się pojawia jest bardzo szeroki. To było poruszające i hipnotyzujące. Bardzo mi się podobało - mówił DJ Adamus.

W tym odcinku Grzegorz Wilk nie musiał zmieniać płci. Odtwarzał postać Janusza Panasewicza z zespołu "Lady Pank". Zaśpiewał "Mniej niż zero". - Idealne wcielenie, po prostu fantastycznie. Udało ci się ociosać barwę głosu, żeby była podobna. No świetnie! - komplementowała Grzegorza Małgorzata Walewska.

Stefano Terrazzino zmierzył się z charyzmatyczną divą Cesarią Evorą. Małgorzata Walewska wstała i uściskała Terrazzino. - Zaśpiewałeś to wokalnie przepięknie, ale przede wszystkim jesteś rewelacyjnym aktorem, wspaniałym cudownym aktorem - zachwycała się wzruszona Kasia Skrzynecka.

50 Centem w "In Da Club" stała się Kaja Paschalska, która największy problem miała nie ze śpiewaniem męskim głosem, tylko z poruszaniem się jak mężczyzna. - Tak się bałem, że jak weźmiesz te 50 centów do ręki to rozmienisz się na drobne. A tymczasem zabrzmiałaś jak dwudziestodolarowa moneta - mówił Paweł Królikowski.

Robert Rozmus musiał zmierzyć się z rosyjską piosenką królowej radzieckiej estrady Ałły Pugaczowej. Zaśpiewał "Wsio mogut koroli", za którą w 1978 roku Ałłę nagrodzono Grand Prix II Festiwalu Interwizji w Sopocie. - Porwałeś tutaj tłumy, nie mniej żywiołowo niż robiła to pani Ałła na festiwalach, które ja pamiętam. To była jedna z idolek mojego dzieciństwa. Moimi idolami byli Karel Gott, Helena Vondrackova, Ałła Pugaczowa, Jirzi Korn i Zbigniew Wodecki. Robert piękny damski wokal - zachwyciła się Kasia Skrzynecka.

Kasia Cerekwicka wylosowała tydzień temu Mariah Carey i musiała zmierzyć się z piosenką "Without You". - Jestem szczęśliwa, że biorę udział w tym programie, między innymi dlatego, że mogłam poznać ciebie, zobaczyć jakim bardzo jesteś utalentowanym człowiekiem, naprawdę chapeaux bas - Małgorzata Walewska była zachwycona.

Kasia Ankudowicz przypomniała widzom hit "Cambio dolor" Natalii Oreiro, wielkiej gwiazdy latynoamerykańskiej. - Uwielbiam twoje poczucie humoru i twój dystans do samej siebie. Uwielbiam twoje poczucie rytmu i wspaniale się ruszasz. Wokalnie było troszkę gorzej, ale... umówmy się, wokalnie oryginał jest też nie najlepszy - podsumowała występ Kasi Małgorzata Walewska.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

W głosowaniu jurorów wszystkie 10-ki zgarnął Stefano Terrazzino. Dodatkowe 15 punktów przyznali mu uczestnicy. Tym sposobem Stefano po raz pierwszy w historii programu stał się uczestnikiem, który wygrał dwa odcinki z rzędu. Wszyscy byli zaskoczeni tą sytuacją! Czek na 10 000 zł tancerz przekazał organizacji L'Arche, zajmującej się pomocą dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie.

A już za tydzień, 18 kwietnia: Steven Tyler, Wojciech Młynarski, Halina Mlynkova, Mick Hucknall, Sean Paul, Stanisław Soyka, Adele, John Travolta.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Stefano Terrazzino | Twoja twarz brzmi znajomo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama