Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Skrzynecka przebiera w ofertach

W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" Katarzyna Skrzynecka zaśpiewała "Time To Say Goodbye" i przewrotnie dzięki temu odzyskuje pozycję w show biznesie. Najgorętsza gwiazda sezonu teraz przebiera w ofertach.

Mimo że już od ponad dwudziestu lat występuje na scenie, Katarzyna Skrzynecka dzięki wygranej w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" wraca na szczyt popularności.

Podejście z dystansem

Reklama

Przez ostatnie lata największe zainteresowanie budziło jej życie prywatne. Zaręczyny, ślub, rozwód, drugi ślub i dziecko - tym żyły brukowe gazety. Przyćmiły wydanie kolejnej płyty i jej aktorskie kreacje. Wytykano jej każde potknięcie, nie zważając na ogromny artystyczny dorobek.

Starała się nie komentować plotkarskich doniesień i nie wchodzić z nimi w polemikę, jednak w obronie dobrego imienia rodziny poszła na wojnę z tabloidami i... wygrała! Teraz nie musi przejmować się przytykami i może liczyć na dobrą passę.

Nawał propozycji

Co zadecydowało o sukcesie w odgrywaniu muzycznych ikon?

- Nie miałam na celu ośmieszenia osoby, w którą się wcielałam. W każdy z tych występów włożyłam mnóstwo wysiłku - nie tylko upodabniałam się do odgrywanych artystów, ale też uczyłam się śpiewać z charakterystyczną dla nich manierą - opowiada.

Po wygranej sytuacja obróciła się o 180 stopni. Spada na nią deszcz pochwał, a zawiść zastąpił zachwyt dla jej talentu i wyglądu. Zainteresowanie ostatnią płytą "For Tea" wzrosło. Aktorka zdradziła także, że będzie przygotowywać się do premiery spektaklu "Kiedy kota nie ma" w jesiennym repertuarze warszawskiego Teatru Capitol.

Jesteśmy przekonani, że każdy kolejny projekt okaże się wielkim sukcesem! Tymczasem teraz gwiazda poświęci więcej czasu swojej 2,5-letniej córce Alikii, która jest jej oczkiem w głowie.

NHL

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" oparty jest na hiszpańskim formacie "Your Face Sounds Familiar" i jest realizowany w 30 krajach.

Zobaczcie finałowy występ Katarzyny Skrzyneckiej - aktorka wykonała (jako duet!) utwór "Time to Say Goodbye", z którego znani są wybitny włoski śpiewak operowy, niewidomy Andrea Bocelli oraz angielska sopranistka Sarah Brightman:

Czytaj również:
"Twoja twarz brzmi znajomo": Faworyci drugiej edycji!
"Twoja twarz brzmi znajomo": Skrzynecka jako duet!

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: twarzy | Katarzyna Skrzynecka | Twoja twarz brzmi znajomo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje