Reklama

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Mateusz Banasiuk jako Lady Gaga

W piątym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zabraknie kontrowersji - Mateusz Banasiuk będzie musiał wcielić się w Lady Gagę.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Mateusz Banasiuk w przebraniu Lady Gagi

Banasiuk zaśpiewa jeden z największych przebojów Lady Gagi - "Alejandro". Już po fragmencie występu widać, że będzie to brawurowe wykonanie. Trudno uwierzyć, że aktor tak doskonale odnalazł się w tej roli.

Występ aktora będzie inspirowany mrocznym teledyskiem, który wzburzył środowiska chrześcijańskie na całym świecie. Klip za bluźnierczy uznała nawet Katy Perry - wokalistka, która zasłynęła dzięki piosence o całowaniu się z dziewczyną. Być może to właśnie dzięki tym kontrowersjom teledysk do "Alejandro" doczekał się prawie 300 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Występ Banasiuka będzie skomplikowany pod wieloma względami. Czy gigantyczne szpilki i specjalnie przygotowana świecąca korona nie przeszkodzą mu w tańcu? Jak aktor odnajdzie się w układzie choreograficznym z półnagimi tancerzami? 

Reklama

Mateusz Banasiuk ma opinię jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Za rolę w głośnym filmie "Płynące wieżowce" zdobył nagrody na międzynarodowych festiwalach m.in. Avvantura - w Zadarze i "A l'Est, du Nouveau" we Francji. Telewidzowie znają go z serialu "Pierwsza miłość".

Piąty odcinek show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na antenie Polsatu w sobotę, 15 października, o godz. 22.05.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje