Reklama

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Cichopek kontratakuje

Katarzyna Cichopek jest zbulwersowana doniesieniami plotkarskich portali, które informują o tym, że nie spełniła oczekiwań producentów programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i nie przeszła castingu ze względu na brak odpowiednich umiejętności.

Aktorka podkreśla, że są to informacje wyssane z palca, bo ona w ogóle nie planowała udziału w tym show i nie brała udziału w próbnych zdjęciach.

- Wcześniej nie reagowałam na tego typu plotki, ale kiedy ktoś pisze, że czegoś nie umiem, to muszę zabrać głos - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Katarzyna Cichopek.

- Kiedy media piszą, że przegrałam casting, uderzają bezpośrednio w moje umiejętności. A taka rzecz się w ogóle nie wydarzyła, bo nie byłam na żadnym castingu, więc tym bardziej nie mogłam go przegrać - dodaje.

Reklama

Cichopek nie kryje rozgoryczenia i zdenerwowania tym, że media szukają na siłę sensacji. Podkreśla też, że nawet nie zamierzała brać udziału muzycznym show Polsatu, bo nie pozwoliłyby jej na to obowiązki rodzinne. Aktorka wychowuje teraz 5-letniego syna i kilkumiesięczną córkę. Tym bardziej nie rozumie, dlaczego jej nazwisko pojawiło się w spekulacjach dotyczących obsady programu.

- Wydaje mi się, że produkcji jest na rękę, jak jest szum. Mnie nie jest jednak na rękę, kiedy ktoś pisze o moim braku umiejętności. I to mnie bulwersuje - mówi Katarzyna Cichopek.

W drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" mają wziąć udział: Joanna Liszowska, Maja Bohosiewicz, Magda Steczkowska, Barbara Melzer, Kuba Molęda i Jacek Kawalec. Trwają jeszcze negocjacje z dwoma gwiazdami.

Nastąpią też zmiany w składzie jurorskim: Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni pierwszej serii, zastąpi Katarzynę Kwiatkowską, a obok niej zasiądą: Małgorzata Walewska, DJ Adamus i Paweł Królikowski.

Pierwszy sezon show cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Każdy odcinek programu oglądało ponad 3 miliony osób. Druga edycja będzie emitowana na antenie Polsatu od września.

Czytaj również:

"Twoja twarz brzmi znajomo": Kolejna kandydatka Natalia Krakowiak
"Twoja twarz brzmi znajomo": Sonia Bohosiewicz zaśpiewa?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje