Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Bartek Kasprzykowski jako Meghan Trainor

Już w najbliższą sobotę, 24 października, kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na scenie zobaczymy m.in. Bartka Kasprzykowskiego, który wcieli się w Meghan Trainor i wykona przebój "All About That Bass".

Bartek Kasprzykowski jako Meghan Trainor w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Bartek Kasprzykowski jest w gronie ośmiorga uczestników polsatowskiego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czy uda mu się w końcu pokonać koleżanki i kolegów z programu?

Aktor udowodnił, że ma niebanalne poczucie humoru, ogromny dystans siebie, a jego kunszt robi naprawdę duże wrażenie.

Dostrzegli to jurorzy. Paweł Królikowski nie szczędził komplementów po metamorfozie Bartka w Eugeniusza Bodo. "Z ogromną przyjemnością i satysfakcją oglądam wszystkie twoje występy. Fragmenty twoich wykonań to są wręcz akademickie perełki. Należy je niektórym młodszym i starszym kolegom pokazywać, by zrozumieli na czym ten fach polega. To jest rozkosz patrzeć na to, co ty wyprawiasz" - chwalił juror.

W najbliższym odcinku Bartek wcieli się w Meghan Trainor, amerykańską wokalistkę, której singiel "All About That Bass" znalazł się na pierwszych miejscach list przebojów w Stanach Zjednoczonych, Australii, Danii, Kanadzie i Nowej Zelandii. A wam jak się podoba kolejna transformacja aktora?

Kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w sobotę, 24 października, w Polsacie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 | Bartek Kasprzykowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje