Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5": Ten program to poligon

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5" to istny poligon. Tak o programie powiedziała jedna z jego uczestniczek, Aleksandra Szwed. I wiele się nie myliła! Sprawdźcie, jakie historie przydarzyły się uczestnikom programu.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5" to istny poligon. Tak o programie powiedziała jedna z jego uczestniczek, Aleksandra Szwed. I wiele się nie myliła! Sprawdźcie, jakie historie przydarzyły się uczestnikom programu.
Agnieszka Twardowska jako Rihanna /Polsat

Do tej pory w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 32 uczestników zaprezentowało ponad 300 metamorfoz. Niektóre z nich szczególnie zapisały się w historii programu. Tymczasem przyjrzyjmy się wpadkom na planie telewizyjnego show.

Już w pierwszym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5" polała się krew. Podczas swojego debiutu na scenie kontuzji nabawił się Dariusz Kordek, który wcielił się w Bruce’a Springsteena. Aktor tak bardzo wczuł się w postać, że przeciął sobie wargę podczas... bliskiego spotkania z mikrofonem. Brawa dla artysty, który nie wyszedł z roli i do końca śpiewał jak prawdziwy rockman.

Reklama

W pierwszym odcinku wpadkę zaliczyła też Agnieszka Twardowska, która wcieliła się w piękną Barbadoskę - Rihannę i wykonała jeden z jej hitów "We Found Love". Podczas występu Agnieszce wypadła z ucha słuchawka, przez co nie słyszała, czy jej śpiew zgrywa się z muzyką. Dźwięki dobiegały do niej jedynie z głośników ustawionych przed sceną. Mimo to, dała radę.

Drugi odcinek programu show na pewno na długo zapadnie w pamięć Marcinowi Rogacewiczowi, który na scenie pojawił się w towarzystwie prawdziwych mariachi. Specyficzny krój spodni nie pozwalał aktorowi na zbyt gwałtowne ruchy. Jednak podczas wykonywania utworu Krzysztofa K.A.S.Y. Kasowskiego "Macho", Marcin dał się ponieść emocjom i występ skończył z rozdartymi spodniami!

Podczas programu, przed wejściem do windy, uczestnicy przepytywani są przez Macieja Dowbora. Na takich spotkaniach panowie pojawiają się w wyprasowanych koszulach i modnych marynarkach, a panie w eleganckich sukienkach. Czasem dla takiego wyglądu trzeba się poświęcić i na czas rozmowy założyć np. przyciasne buty.

Taka historia przydarzyła się w drugim odcinku Aleksandrze Szwed, która odegrała na scenie rolę Dawida Podsiadło. Nie widać jednak u aktorki grymasu na twarzy z powodu ciasnych butów...

Program niezmiennie poprowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Za jurorskim stołem, obok Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Pawła Królikowskiego, nowy ekspert - zwycięzca 4. edycji show - Bartek Kasprzykowski. Kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5" w sobotę, 2 kwietnia, wieczorem w Polsacie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twoja twarz brzmi znajomo 5

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy