Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5" [odcinek 4.]: Doskonały Marcin Rogacewicz

Bohaterem czwartego odcinka piątej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" był Marcin Rogacewicz, który swoim wcieleniem w Debbie Harry z zespołu Blondie, podbił serca jurorów i uczestników programu.

- Moje marzenie od trzech dni to nie spaść ze sceny - wyznał Marcin Rogacewicz, który jako pierwszy występował  tego wieczoru. Aktor wcielał się w Debbie Harry z Blondie w utworze "One Way Or Another". Jak przyznał Maciej Dowbor, nie było jeszcze w tym programie uczestnika, który "tak tragicznie zachowywałby się na szpilkach". Okazało się jednak, że Marcin poradził sobie doskonale.

Reklama

- Bardzo dużo rzeczy zauważyłeś w tej kobiecie i uwzględniłeś je w swoim występie. To była jedna z pierwszych silnych kobiet, które później były wzorcem do naśladowania dla Madonny. Czułem, że jesteś gotów się tutaj zajechać po to, żeby wykonanie było energetyczne i prawdziwe. Za to wielki szacunek, bracie - Bartek Kasprzykowski był pod ogromnym wrażeniem kreacji Marcina.

Dariusz Kordek zmierzył się z kanadyjskim wokalistą Garou w jego największym przeboju "Belle", z musicalu "Notre Dame de Paris". - Wspaniała pełna kreacja aktorska, wokalna. Nie ma co się wypowiadać, bo to się nie godzi. Bomba - chwaliła aktora Małgorzata Walewska.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Twoja twarz brzmi znajomo 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje