Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5": Niesamowici Grzechnik i Szwed [wideo]

Ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", wyemitowany w Polsacie 30 kwietnia, przyniósł wiele emocji. Takiej sytuacji podczas głosowania w programie jeszcze nie było. A wszystko za sprawą Jerzego Grzechnika i Aleksandry Szwed. Zobaczcie, co sami o tym mówią!

Po raz pierwszy w programie zdarzyło się, że po głosowaniu jurorów i uczestników dwie osoby miały taką samą liczbę punktów. Jak do tego doszło?

Reklama

Jerzy Grzechnik, który pojawił się na scenie jako Andrea Bocelli i wykonał utwór "Caruso", zauroczył nie tylko jurorów. Otrzymał od nich za swój występ aż trzy "10". Z kolei Aleksandra Szwed, która perfekcyjnie wcieliła się w Edytę Bartosiewicz i zaśpiewała "Szał", zachwyciła uczestników.

Podczas głosowania uczestników, ostatnie 5 punktów przypadło do rozdania Aleksandrze Szwed. Mogła zagłosować na innego uczestnika i zwyciężyć, tymczasem przyznała punkty Jerzemu i tym samym oboje z 41 punktami objęli prowadzenie. W sytuacji, gdy kilku uczestników programu na koniec głosowania posiada identyczną liczbę punktów, regulamin mówi jasno, że wygrywa ten, który otrzymał więcej punktów od jury.

"Ola Szwed wygrywa dzisiaj fair play. Natomiast zwycięzcą ósmego odcinka zostaje wspaniały, wzruszający, cudowny Jerzy Grzechnik!" - ogłosili prowadzący.

W tej sytuacji Jerzy poprosił Aleksandrę o zaproponowanie celu charytatywnego, na który przeznaczona zostanie nagroda. Tym samym 10 000 zł powędrowało do Fundacji Dom w Łodzi.

"Moim zdaniem są trzy najważniejsze rzeczy w życiu: zdrowie, miłość najbliższych i miejsce, które możemy nazwać domem. Dzieci, które są podopiecznymi tej fundacji zostały pozbawione wszystkiego na starcie - urodziły się chore, rodzice się ich wyrzekli i nie mają domu. Gdyby nie ta fundacja spędziłyby swoje, często krótkie życie, w szpitalach bądź hospicjach. Dzięki Jurkowi mogę przekazać ten dar na tę fundację. Dziękuję Ci Jurek!" - mówiła przez łzy Aleksandra Szwed.INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje