Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11": Co wydarzy się w finale?

Już w sobotę, 18 maja, wieczorem, odbędzie się finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czym uczestnicy 11. edycji show zaskoczą widzów Polsatu?

Finaliści 11. edycji show Polsatu

To już ostatni odcinek 11. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W najbliższą sobotę, 18 maja, okaże się, kto otrzyma Złotą Twarz i przekaże 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

Reklama

Kto walczy o wygraną? W finale zmierzą się: Katarzyna Dąbrowska, Ela Romanowska, Kazik Mazur i Antek Smykiewicz.

Na początek odcinka finaliści wykonują hit "I Gotta Feeling" zespołu Black Eyed Peas, za który muzycy otrzymali w 2010 roku nagrodę Grammy.

W finale uczestnicy sami wybierają postacie, w które chcą się przeistoczyć. Katarzyna Dąbrowska wybrała Ryszarda Riedla oraz poruszający utwór "List do M".

"Ryszard Riedel z zespołu Dżem. Charyzmatyczny głos. Dla kobiety nawet obdarzonej takim głosem jak Twój jest to coś, co, się szczerze mówiąc, w głowie nie mieści" - stwierdza w rozmowie z aktorką Maciej Dowbor.

"Ryszard Riedel był bardzo autentyczny właśnie dlatego, że to jest powiedziane tak prosto (...).  Stoisz nagi naprzeciwko ludzi, jak śpiewasz takie rzeczy" - opowiadała o swoich odczuciach Katarzyna Dąbrowska.

Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w sobotę, 18 maja, w Polsacie.

Zobaczcie fragmenty występów!INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje