Reklama

TVP1: Bez rewolucji

Wojciech Hoflik, który jest od niedawna dyrektorem TVP1, ujawnił, że obok nowych produkcji widzowie mogą liczyć m.in. na kolejne odcinki popularnych seriali "Ranczo" i "Londyńczycy".

W wywiadzie udzielonym dziennikarzowi "Rzeczpospolitej", Hoflik zdradził plany produkcyjne telewizyjnej Jedynki.

Reklama

"Powstanie szósta edycja popularnego serialu Ranczo. Trzecią serię, która pojawi się jesienią przyszłego roku, będą mieli Londyńczycy. A jedną z najbliższych nowości będzie serial Blondynka, który zadebiutuje już wiosną" - zapowiedział.

Szóstej serii "Rancza" można spodziewać się w telewizji wiosną 2011 roku. Zdjęcia do serialu o perypetiach Lucy i innych mieszkańców Wilkowyj kręcone będą latem przyszłego roku.

"Ranczo" lepsze od "Niani":

Z kolei wcześniej, bo jesienią 2010 roku, na ekranie pojawi się trzecia seria przygód Polaków na emigracji w Wielkiej Brytanii. Przypomnijmy, że w tytułowych "Londyńczyków" wcielają się m.in. Grażyna Barszczewska, Gabriela Muskała, Robert Więckiewicz, Przemysław Sadowski, Rafał Maćkowiak, Lesław Żurek, Roma Gąsiorowska oraz Natalia Rybicka, Maja Bohosiewicz i młody Michał Włodarczyk.

Czytaj też: Gwiazda kin w "Londyńczykach"!

Z kolei już wiosną przyszłego roku widzowie obejrzą serial zatytułowany "Blondynka". Będzie to opowieść o młodej lekarce weterynarii z Warszawy, która przeprowadza się do małego miasteczka. W roli głównej występuje Julia Pietrucha.

Dyrektor TVP1 zapowiedział w rozmowie również ściągnięcie do Jedynki, znanego z Dwójki Jana Pospieszalskiego ("Warto rozmawiać") oraz zatrudnienie Anity Gargas, która byłaby odpowiedzialna za publicystykę Jedynki.

"Dowiedziałem się, że audycja Jana Pospieszalskiego może skończyć swój byt, bo wygasa umowa na jej produkcję. A ja byłem chętny do współpracy z Pospieszalskim. Ale to nie będzie tylko transfer. W przyszłym roku ta audycja będzie miała nowy wymiar i formułę" - mówił Hoflik w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Szef Jedynki ujawnił przy okazji, że planowany jest już przyszłoroczny festiwal w Opolu i realizowanie go wspólnie z Polskim Radiem. Na antenie mają się pojawić także nowe, ciekawsze audycje kulturalne: językowa i muzyczna, obok już obecnych magazynów o filmie i o książkach.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: widzowie | Londyńczycy | Ranczo | TVP1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje