Reklama

TVP organizuje casting dla fanów "Uzdrowiska"

"Zostań gwiazdą Uzdrowiska" to specjalna akcja dla miłośników nowego serialu Telewizji Polskiej, który debiutował na antenie TVP2 31 sierpnia tego roku. Twórcy tej produkcji szukają amatorów, którzy marzą o tym, by spróbować swoich sił w aktorstwie.

W serialu "Uzdrowisko" występują m.in. znane z programu TVP "Sanatorium miłości" - Janina Busk i Wiesława Kwiatek / zdj. z oficjalnego profilu "Uzdrowiska" na Facebooku

Żeby pojawić się w tym serialu, trzeba zgłosić się na specjalny casting prowadzony na profilu serialu na Facebooku. Zgłoszenia można przesyłać od 9 do 27 września.

Reklama

"Zostań gwiazdą Uzdrowiska" to akcja organizowana przez Telewizję Polską i firmę Endemol Shine Polska. Jest adresowana do miłośników serialu "Uzdrowisko" i wszystkich, którzy chcieliby wystąpić w tej produkcji.

Aby zostać gwiazdą "Uzdrowiska", należy wziąć udział w castingu online na oficjalnej stronie serialu na Facebooku. Zgłoszenia w formie krótkich filmików, można przesyłać od 9 września do 27 września.

Pomysłodawcy akcji zapewniają, że wybrana spośród wszystkich zgłaszających się osoba "przeżyje niezapomnianą przygodę na planie serialu". Specjalny odcinek z udziałem zwycięzcy castingu zostanie wyemitowany w październiku br.

"Uzdrowisko" to nowy serial, który pojawił się 31 sierpnia na antenie TVP2. Jest emitowany od poniedziałku do piątku, o godzinie 19:00. Akcja toczy się w prywatnym uzdrowisku, a bohaterami są członkowie personelu medycznego i administracyjnego sanatorium oraz przebywający w ośrodku pensjonariusze. W "Uzdrowisku" występują m.in. Michał Chorosiński, Magdalena Waligórska, Aldona Orman, Ewa Florczak, MAłgorzata Sadowska i Artur Kocięcki.

Wszystkie szczegóły akcji dostępne są w regulaminie na oficjalnej stronie serialu na Facebooku.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje