Reklama

TVP opóźnia premierę programu "Ameryka da się lubić"

Nowy program Telewizji Polskiej „Ameryka da się lubić” zadebiutuje na antenie TVP2 dopiero jesienią 2020 - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Pierwotnie show, który poprowadzi Ida Nowakowska, trafić miał do ramówki Dwójki już w lecie.

Ida Nowakowska

TVP planowała emitować "Ameryka da się lubić" od końca kwietnia, jednak pandemia koronawirusa zmusiła TVP do przeniesienia daty premiery na 6 czerwca.

Reklama

W związku z faktem, że wciąż trwają zdjęcia do programu, Telewizja Polska zdecydowała, że 8-odcinkowe show pojawi się na antenie stacji dopiero jesienią.

W nowym programie TVP "Ameryka da się lubić" uczestnicy oraz zaproszeni goście będą zgłębiać swoją wiedzę oraz zmierzą się ze stereotypami na temat Stanów Zjednoczonych.

Amerykanie mieszkający w Polsce z przymrużeniem oka opowiedzą, co w Polsce ich zaskoczyło, co zachwyciło oraz z jakimi opiniami o sobie się nie utożsamiają. Uczestnicy i goście programu opowiedzą, czy i jak można osiągnąć sukces w USA, wskażą ulubione sposoby Amerykanów na wypoczynek, ujawnią, jak ważne są dla nich pieniądze, kariera oraz przyzwyczajenia.

Prowadząca show Ida Nowakowska przez lata mieszkała w USA. - Połowę życia spędziłam w Stanach. Moja mama mówiła, że ma polskie korzenie, ale to Ameryka dodała jej skrzydeł. A ja mam dwa serca - amerykańskie i polskie. Mój mąż jest Amerykaninem z krwi i kości, ale kiedy przyjechał do Polski, był nią zafascynowany - mówiła "Tele Tygodniowi".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje