Reklama

TVN24 nabrało się na "Lost"

Jak się okazuje, serial "Lost: Zagubieni" żyje swoim życiem. Także w informacjach dziennikarskich. TVN24 przez przypadek zilustrowało newsa zdjęciami z serialu, komentując je, jakby były rzeczywistym materiałem z miejsca wypadku.

TVN24 zilustrowało sceną samolotu rozpadającego się nad dżunglą z serialu materiał redaktora Jacka Pałasińskiego. Pomyłkę wyłapali internauci. Rzeczywiście zdjęcia mogły wygląd tak, jakby zrobił je w środku pasażer. Wszystko byłoby w porządku, gdyby dziennikarz nie komentował całej sceny, jakby była prawdziwa.

Jeden z użytkowników napisał, że rozbawiło, gdy wszedł do pokoju, gdzie w TVN24 pokazują zdjęcia katastrofy lotniczej. W komentarzu dziennikarz informuje, że choć aparat uległ zniszczeniu, to ocalała karta pamięci. Scena była wyjęta z serialu "Lost".

Reklama

Oczywiście internauci zaczęli ostro krytykować i wyśmiewać wpadkę telewizji i samego redaktora, "który próbuje być ekspertem od wszystkiego, aż w pewnym momencie jest do niczego".

TVN24 i Pałasiński szybko przeprosili za pomyłkę w kolejnym wejściu. Jak się szybko okazało, redakcja nabrała się na żart jednego z blogerów, który umieścił w sieci to zdjęcie z podpisem, że jest to autentyczna fotografia z katastrofy.

Serial "Lost" ma w Polsce sporo fanów. W czasie swojego najlepszego okresu oglądało go nawet 6 mln widzów.

Dziennik
Dowiedz się więcej na temat: serial | Lost: Zagubieni

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy