Reklama

TVN zawiesza produkcję show Ewy Drzyzgi

Jesienią TVN wyemituje ósmy i, jak się okazuje, ostatni sezon medycznego show Ewy Drzyzgi "36,6" - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

Jesienią TVN wyemituje ósmy i, jak się okazuje, ostatni sezon medycznego show Ewy Drzyzgi "36,6" - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.
Ewa Drzyga na planie programu "36,6" /TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL /materiały prasowe

"Jesienią widzowie zobaczą premierowe odcinki '36,6', które realizowaliśmy w tym sezonie. Jednocześnie, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu tej produkcji w kolejnych sezonach. Obecnie pracujemy nad jesienną ramówką. Chcemy, aby nasza oferta była atrakcyjna dla widzów i wypełniona dużą liczbą nowych programów - stąd konieczność przesunięcia środków i innego alokowania posiadanych zasobów" - brzmi komunikat TVN opublikowany na stronie portalu Wirtualnemedia.pl.

Mimo rezygnacji z formatu "36,6" władze TVN-u nie chcą rozstawać się z Ewą Drzyzgą.

Reklama

"Ewa Drzyzga oczywiście pozostaje w stacji" - deklaruje telewizja, z którą dziennikarka związana jest od 20 lat.

Do swojego medycznego talk-show dziennikarka zaprasza ekspertów i lekarzy, którzy dzielą się swoją wiedzą na temat tego, jak zadbać o własne zdrowie i jak walczyć z chorobami.

W każdym odcinku prowadząca prezentuje historie pacjentów, sylwetki zdolnych lekarzy, a także wskazuje najlepsze placówki medyczne.

W programie "36,6" przedstawia również widzom doniesienia o najnowszych technologiach wykorzystywanych w medycynie. 

W 2018 roku Drzyzga mówiła w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle, że nie marzy o kolejnych programach i wprowadzaniu nowych formatów na antenę. Podkreślała, że jest to niezgodne z jej osobowością, woli bowiem skupiać się na pracy, którą aktualnie ma do wykonania.

- Jestem zadaniowcem i robię to, co mi zadają - podkreślała Drzyzga.

Program "36,6" emitowany jest na antenie TVN-u od kwietnia 2017 roku. Wcześniej, przez 16 lat, Drzyzga była gospodynią talk show "Rozmowy w toku".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Drzyzga

Reklama

Reklama

Reklama