Reklama

Trzecia odsłona "O mnie się nie martw"

Powstają kolejne odcinki serialu TVP2 "O mnie się nie martw". Zdjęcia ruszyły 29 czerwca i potrwają do października. Co wydarzy się w trzecim sezonie? Czy pocałunek kończący drugą serię oznacza, że w Iga zwiąże się z Marcinem? Czy Krzysiek dalej będzie walczył o Igę?

Stefan Pawłowski i Joanna Kulig znów wcielają się w Marcina i Igę

Ekipa serialu "O mnie się nie martw" wróciła na plan. Zdjęcia do nowych 13 odcinków kręcone będą w kancelarii Zarzycki&Kaszuba, a także kamienicy na Złotej, mieszkaniu Marcina, szkole dziewczynek, warszawskich restauracjach, parkach i oczywiście na sali sądowej.

Reklama

Nowym wspólnikiem w kancelarii Zarzyckiego został ojciec Marcina, Marek (Krzysztof Stelmaszyk). W jego odczuciu, dzięki niemu, w kancelarii panuje przyjazna atmosfera i wszyscy wiedzą, co mają robić...  Niestety pracownicy nieco inaczej oceniają sytuację. Marek ma zastrzeżenia do wszystkich, poza Aśką (Aleksandra Domańska), która staje się jego pupilką.

Iga (Joanna Kulig) nieustannie angażuje się w sprawy kancelarii, co nie zawsze wychodzi jej na dobre. Życia nie ułatwia jej również nowy szef.

W kancelarii ponownie pojawia się Alicja (Małgorzata Foremniak) - stała klientka, której problemy z synem znowu dają o sobie znać.

Tymczasem związek Ewy (Katarzyna Maciąg) i Roberta (Adam Fidusiewicz) przechodzi kryzys. Niestety, Iga skupiona na swoich problemach nie zauważa, że przyjaciółka potrzebuje jej wsparcia w tych trudnych chwilach. 

Krzysiek (Paweł Domagała) szuka nowej pracy. Szybko jednak się poddaje. Do porządku przywołuje go pani Irenka (Hanna Śleszyńska), która uświadamia mu, że nie będzie utrzymywała go jak kiedyś Iga.

Na urodzinach Oliwki (Oliwia Dąbrowska), które z pomocą pani Irenki wyprawia Krzysiek, pojawia się niespodziewany gość... nowa postać w serialu - siostra Igi, Dorota (Angelika Kurowska). Okazuje się, że uciekła z domu, chcąc mieć takie życie jak ... Iga. Czy Idze uda pomóc się siostrze, czy przekona ją do powrotu?

A co z Igą i Marcinem? O tym już wkrótce.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje