Reklama

Trzeci sezon "Brzydkich kaczątek" w MTV

Wraz z premierą kolejnego sezonu "Brzydkich kaczątek" na antenę MTV powraca uwielbiana przez widzów prowadząca programu - Louise Roe.

W każdym odcinku, z pomocą charyzmatycznej prezenterki, tytułowe brzydkie kaczątka przechodzą spektakularną przemianę. Transformacja ta zachodzi zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz nich - zmieniają nie tylko fryzurę i styl ubierania się, ale także swoje spojrzenie na życie i siebie samą. Nieśmiałe i pełne kompleksów dziewczyny na oczach widzów stają się pewnymi siebie i świadomymi swoich wdzięków kobietami. Zwieńczeniem każdego odcinka jest randka bohaterki z obiektem jej uczuć.

Reklama

W kolejnym sezonie widzowie poznają nowe uczestniczki i ich historie. Będą też świadkami ich niesamowitych metamorfoz i wielu ekscytujących randek. Oprócz tego, w programie jak zwykle znajdzie się mnóstwo wyrazistych kolorów oraz najmodniejszych ubrań i dodatków. Bohaterki zmierzą się także z szeregiem wyzwań, które pozwolą im odnaleźć w sobie wewnętrzne piękno.

W nadchodzących odcinkach pojawią się między innymi pragnąca odnaleźć swoją kobiecą stronę chłopczyca Nikki i Sammy, która nigdy nie miała chłopaka.

Premiera trzeciego sezonu "Brzydkich kaczątek" już 1 czerwca o godz. 17.05 w MTV!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje