Reklama

Trudna decyzja Egurroli

Przed jurorem programu "You Can Dance" ciężkie chwile. Agustin Egurrola musi dokonać ważnego wyboru: czy bardziej liczy się dla niego praca, czy... zdrowie?

Wszystko przez dawną kontuzję, która odnowiła się w ostatnich tygodniach. Uszkodzone kolano po raz kolejny dało o sobie znać.

Reklama

Tym razem jednak to nie przelewki. Lekarze ostrzegli Egurrolę, że jeśli natychmiast nie podda się operacji, to grozi mu kalectwo.

Problem w tym, że zapracowany choreograf nie może sobie w tej chwili pozwolić na czasochłonne zabiegi. Harmonogram jego zajęć jest tak napięty, że najbliższy wolny termin wypadłby dopiero pod koniec roku.

Ciągły brak czasu rzuca cień także na życie uczuciowe jurora. Agustin Egurrola wielokrotnie już wspominał o ślubie ze swoją ukochaną, Niną Tyrką.

Za każdym razem jednak z uroczystości trzeba było rezygnować, bo... w kalendarzu choreografa brakowało wolnego terminu. Ten rok jednak ma przynieść radykalne zmiany.

Egurrola zapowiada, że latem na pewno staną z Niną na ślubnym kobiercu. Jest tylko jeden warunek: ślub ma odbyć się na Kubie, skąd pochodzą korzenie jurora "You Can Dance". Tam również mieszka ojciec Agustina Egurroli - jego zaś na ceremonii zabraknąć nie może.

Przystojny choreograf zwierzył się niedawno z wielkiego marzenia: chciałby, by jego córeczka Carmen miała braciszka. Wypada trzymać kciuki za powodzenie tych zamiarów, pytanie jednak, czy wśród tylu spraw juror nie zapomina o najważniejszej: o własnym zdrowiu?

Wszystko wskazuje, że Agustina czeka teraz kilka trudnych decyzji.

Krzysztof Lipka-Chudzik

Nie przegap hitów pokazywanych w polskiej telewizji. Wszystkie znajdziesz w naszym programie!

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agustin | dance | YOU

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje