Reklama

Reklama

Trening rozwoju osobistego Adama Adamonisa

Adam Adamonis rozwija działalność jako trener rozwoju osobistego. Pomaga już nie tylko osobom publicznym, pragnącym poprawić swoją wiarygodność i zredukować stres, lecz także kobietom, które doświadczyły przemocy domowej. Autorska metoda aktora ma pomóc im pozbyć się blokad z ciała i umysłu oraz na nowo otworzyć się na relacje z ludźmi.

Adam Adamonis rozwija działalność jako trener rozwoju osobistego. Pomaga już nie tylko osobom publicznym, pragnącym poprawić swoją wiarygodność i zredukować stres, lecz także kobietom, które doświadczyły przemocy domowej. Autorska metoda aktora ma pomóc im pozbyć się blokad z ciała i umysłu oraz na nowo otworzyć się na relacje z ludźmi.
Adama Adamonisa znamy między innymi z serialu "Przyjaciółki" /Baranowski /AKPA

Adam Adamonis prowadzi firmę zajmującą się rozwojem osobistym. O sobie mówi jako o specjaliście od budowania relacji i zdejmowania blokad w ciele. Wraz ze swymi współpracownikami prowadzi warsztaty grupowe i indywidualne dla osób pracujących publicznie, szukających rozwoju osobistego, pragnących pozbyć się blokad ciała i umysłu. Celem szkolenia jest redukcja stresu, wzmocnienie pewności siebie i wiarygodności. W pracy tej aktor wykorzystuje techniki relaksujące ciało i umysł, pracę z głosem i kamerą, techniki motywacji i improwizacji oraz pracę ze skojarzeniami emocjonalnymi.

Reklama

- Od dziecka dużo pracowałem ruchowo, trochę tańczyłem. I przez te zajęcia tak naprawdę widziałem siebie, moje blokady, moją pracę rozwojową i to wszystko dało mi tak duże doświadczenie, że potrzebuje się tym dzielić z innymi. Chcę pokazać, jak sobie poradziłem ze zdejmowaniem blokad w ciele, które odbierały mi mowę, odwagę - mówi Adam Adamonis agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Organic Arts, autorska metoda pracy nad ciałem i umysłem Adamonisa, skupia się na pogłębianiu wiedzy na temat nawyków ludzkich i świadomości ciała oraz umysłu. Aktor i trener ma już na swoim koncie kilka sukcesów, m.in. klientkę, która dzięki jego metodzie została matką. Kobieta bardzo długo nie mogła zajść w ciążę, mimo licznych kuracji u specjalistów. Po kilku miesiącach pracy, w której skoncentrowała się na pozbyciu blokad z ciała i umysłu, udało się jej zajść w ciążę. Zdaniem Adama Adamonisa wszystko w ludzkim organizmie wspiera pragnienia i dążenia umysłu.

- Jeżeli mówimy sobie, że potrzebujemy być tacy, to organizm będzie nas wspierał, są jednak w nas blokady myślowe, które to hamują. Wszystko to są naczynia połączone, ale jeśli dojdzie się do sedna i obnaży blokady - co jest oczywiście bardzo trudne, bo trzeba się odważyć - to wszystko po prostu puszcza i wtedy nagle nie ma rzeczy niemożliwych - przekonuje Adamonis.

Obecnie aktor przygotowuje warsztaty rozwojowe, które będzie organizował w całej Polsce co dwa miesiące. Warsztaty te będą współprowadzić zaproszeni przez niego goście - specjaliści w zakresie pracy nad ciałem i umysłem, których wiedza wynika przede wszystkich z własnych doświadczeń życiowych. Adam Adamonis planuje także zrealizować pomysł, o którym myślał już od dłuższego czasu. Będą to warsztaty dla kobiet, które padły ofiarą przemocy domowej. Aktor uważa, że jest w stanie zrozumieć mechanizm blokowania ciała przez te kobiety.

- Pierwsza rzecz to jest, żeby się zająć tym, nad czym ta kobieta ma kontrolę. Czyli nie wychodzić dalej, nie wyobrażać sobie, nie przywoływać tych emocji, które już były. Czyli "step by step" od fizycznego ciała, bo tam jest zapis każdej emocji, każdego uderzenia i każdego obrazu - mówi Adam Adamonis.

Zdaniem aktora i trenera usunięcie fizycznych blokad z ciała pomoże otworzyć się także mentalnie. Trening zwiększy poczucie pewności siebie, pomoże otworzyć się na życiowe doświadczenia oraz budować otwarte relacje z ludźmi. 

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Adam Adamonis

Reklama

Reklama

Reklama