Reklama

Tragedia na planie "Hell's Kitchen"

Wystarczyła chwila nieuwagi i na planie pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" doszło do wypadku! Jedna z osób walczących o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro Wojciecha Modesta Amaro trafi do szpitala.

Zapowiada się jeden z najbardziej emocjonujących odcinków "Hell's Kitchen". To, co się wydarzyło na planie, doprowadziło do łez niemal wszystkich uczestników programu.

Reklama

- Są takie momenty, kiedy nie wiadomo, jak się zachować - stwierdziła zapłakana Paulina Sawicka.

- Dla mnie to nie tak miało wyglądać - mówił przez łzy Adam Czapski.

Najbliższy odcinek wypełnią jednak także pozytywne emocje. "Piekielną Kuchnię" odwiedzi wiele polskich gwiazd, a uczestników czeka wiele atrakcji.

Wspólnie z Igorem Herbutem, Natalią Szroeder i Liberem będą mieli okazję śpiewać podczas karaoke. Lider zespołu LemON pojawi się także w restauracji "Hell's Kitchen".

W programie ponownie będziemy mogli oglądać także Alana Andersza, ale już nie w roli oprawcy, który strzelał w uczestników podczas paintballa, ale jako degustatora dań serwowanych w piekielnej restauracji Wojciecha Modesta Amaro.

"Hell's Kitchen" odwiedzą także siatkarz Piotr Gruszka z taneczną partnerką Niną Tyrką oraz zwycięzca pierwszej edycji "Top Chef" Martin Gimenez Castro wspólnie z rodziną.

Co jeszcze wydarzy się w "Piekielnej Kuchni"? Odpowiedź na to pytanie już we wtorek, 6 maja, o godzinie 20:05 w Polsacie.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hell | "Hell's Kitchen"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje