Reklama

"Top Model": Zmiana ról

W programie "Top Model. Zostań modelką" już coraz bliżej do ostatecznego rozstrzygnięcia. Która z dziewczyn podpisze kontrakty z firmą kosmetyczną Max Factor oraz z agencją modelek Next i weźmie udział w sesji okładkowej w magazynie "Glamour", a dla której już ten odcinek okaże się ostatni?

Do domu "Top Model. Zostań modelką" przyjedzie Dawid Woliński, który przejrzy szafę dziewczyn. Powybiera ubrania, które jego zdaniem są w porządku, a potnie i wyrzuci te, w których dziewczyny wyglądały źle.

Reklama

Uczestniczki po tej "konfrontacji" będą miały chwilę, aby ubrać się tak, by odzwierciedlić swój charakter i zaprezentować się projektantowi.

Dawid Woliński po lekcji stylu, wraz ze swoim pomocnikiem - Szymonem Majewskim, sprawdzi też kreatywność dziewczyn.

Przyszłe modelki dostały pudła, w których był garnitur męski, płachta na namiot, szmata, mundur i inne skrawki materiałów. Z pomocą, igły, nitki, taśmy i różnych dodatków, będą musiały przygotować wieczorową kreację. Czy Woliński z Majewskim będą zachwyceni?

Kolejny odcinek i kolejna sesja zdjęciowa. Tym razem jednak nie będzie miała nic wspólnego z modą i stylem, lecz jej zadaniem jest odkrycie w dziewczynach umiejętności aktorskich.

Z pięknych kobiet uczestniczki przeobrażą się w facetów. Kto wcieli się w kapitana, biznesmena czy kloszarda?

Widzowie będą mogli się przekonać już 20 października o godzinie 21:30 w telewizji TVN.

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście aż 193 stacje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje