Reklama

"Top Model": Kto odpadnie tym razem?

W zeszłym tygodniu z programu odpadła Karolina, ale chyba już nikt o tym w Domu Modelek nie pamięta. Dziewczyny skupiły się na kolejnych zadaniach. Jakich?

Nie jest tajemnicą, że modelka musi uważać na to co je, ale również dbać o swoją kondycję fizyczną. Uczestniczki do tej pory w programie nie poświęciły nawet minuty na ćwiczenia.

Reklama

Zmienił to dopiero Piotr Łukasiak, osobisty trener gwiazd. Przed treningiem każda dziewczyna została zmierzona i zważona. Po krótkim wywiadzie i wskazówkach,

na czym przyszłe modelki muszą skupić uwagę w czasie treningów, trener rozpoczął 30 minutowy, ostry trening.

W ostatnim tygodniu dziewczyny pokazały, że modelkami jeszcze nie są i jeszcze długa droga przed nimi. Ćwiczenia rozpoczęły się od nauki chodzenia, którą poprowadzili: Anja Rubik i Michał Piróg.

Anja każdej z dziewczyn zwracała uwagę na to, co robi źle w czasie prezentacji. Następnie pokazała dziewczynom, jak chodzić w określonym stylu narzuconym przez projektanta, jak poradzić sobie z mimiką, pozami czy jak ściągać poszczególne elementy stroju, takie jak: rękawiczki, płaszcz. Po krótkiej lekcji dziewczyny musiały się zaprezentować.

Kolejnego dnia Michał zabrał dziewczyny w nieznane. Na miejscu, wręcz stojąc na wodzie, oświadczył zaskoczonym modelkom, że to jest ich wybieg. Pokaz w którym miały wystąpić był niezwykły.

Musiały same się do niego przygotować, wejść do środka plastikowych kul oraz przejść w nich po wąskim wybiegu ustawionym w basenie.

Stres był tym większy, że na widowni zasiedli: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Anja Rubik, Iza Bartosz - redaktor naczelna "Gali" i Wayne Sterling - właściciel portalu models.com.

Po nauce i zadaniu przyszła pora na sesję zdjęciową. Michał poinformował dziewczyny "Będziecie walczyć ze swoimi lękami". Nie brzmiało to dobrze.

Okazało się, że plan zdjęciowy został przygotowany w środku 250 m komina. Pracy uczestniczek podczas sesji przyglądał się Wayne Sterling, który obiecał, że zdjęcia najlepszej dziewczyny umieści na portalu models.com, gdzie jej zdjęcia będą tuż obok zdjęć najlepszych modelek na świecie.

Podczas panelu jak zwykle panowała bardzo napięta atmosfera. Decyzją jury kolejna uczestniczka zakończyła swoją przygodę w programie. Na kogo tym razem wypadło?

To wszystko już w najbliższym odcinku "Top Model. Zostań modelką", 12 października, o godz. 21:30 na antenie telewizji TVN.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tych | Nie | kto | Alex Minsky | 'Top Model'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje