Reklama

Reklama

"Top Model 10": Ruszają castingi do kolejnej edycji programu

Rusza kolejna edycja "Top Model". Jak informuje stacja TVN, rozpoczęły się właśnie castingi do 10. odsłony telewizyjnego show. Jak wziąć w nich udział? Sprawdź szczegóły!

Kobieca część jury - Joanna Krupa i Katarzyna Sokołowska oraz wspierający kandydatów Michał Piróg

Kolejna edycja "Top Model" już niebawem w telewizji TVN. Jak poinformowała stacja, ruszyły castingi do nowej, dziesiątej już edycji telewizyjnego show. Jak zgłosić się do programu?

Podobnie, jak podczas zeszłej edycji, castingi do kolejnej odsłony telewizyjnego show, ze względu na panującą sytuację pandemiczną, odbędą się online. Pierwszy etap rekrutacji do programu rozpoczął się 29 marca. Chętni do wzięcia udziału w 10. edycji "Top Model" muszą wypełnić i wysłać swoje zgłoszenie poprzez oficjalną stronę internetową.

Z powodu pandemii koronawirusa, ze względów bezpieczeństwa castingi nie mogą na razie odbywać się w największych miastach w Polsce. Każdy chętny do udziału w programie może wysłać zgłoszenie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej "Top Model".

Reklama

Pod hasłem #CastingWDomu TVN rozpoczyna pierwszy etap castingów. Wszyscy chętni, mogą zaprezentować się jurorom i zyskać szansę na udział w reality-show TVN.

Jak zdradza produkcja, i tym razem uczestnicy będą mieli szansę na zdobycie srebrnego biletu, który przyznają internauci oraz złotego biletu, o którym zadecydują jurorzy i który zagwarantuje miejsce w domu modeli i modelek.

"Czekamy na zgłoszenia kobiet i mężczyzn w wieku od 18 lat. Osoby, które ukończyły 16 lat mogą zgłosić się, tylko pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody opiekuna prawnego. Uczestnikami castingu mogą być osoby, które mają minimum 160 cm wzrostu" - piszą producenci programu.

Swoje zgłoszenia można wysyłać do 31 maja 2021 roku.


RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje