Reklama

Reklama

Tomasz Wolny poprowadzi "Kochanie, ratujmy nasze dzieci"

Dumny tata trójki dzieci i dziennikarz telewizyjny teraz pojawi się w nowej roli. Jako gospodarz show "Kochanie, ratujmy nasze dzieci" zadba o dietę najmłodszych.

Lubi wyzwania, a one najwyraźniej lubią jego. Tomasz Wolny, współprowadzący "Pytania na śniadanie" i dziennikarz "Panoramy", tym razem będzie gospodarzem programu "Kochanie, ratujmy nasze dzieci". Szykuje się świetna zabawa z mądrym przesłaniem.

W jesiennej premierze Dwójki wystąpią dzieci w wieku od 7 do 16 lat, które narzekają na kłopoty z wagą. Jedne mają za mało kilogramów, z kolei inne - za dużo. W regulowaniu problemu, a warto podkreślić, że dotyczy on bardzo wielu dzieci, pomogą im zaproszeni do studia goście. Będą to psychologowie, dietetycy, a także trenerzy personalni. Pomogą młodym podopiecznym zadbać o formę, podniosą również ich samoocenę.

Co ważne, rewolucja dotyczyć będzie nie tylko najmłodszych, ale też ich rodziców. Okazuje się, że to właśnie oni są głównym źródłem kłopotów. Dlatego tylko z ich pomocą jest szansa na sukces. Trzeba bowiem zmienić menu całej rodziny, rozkład dnia, a nawet wystrój pokojów dziecięcych.

Reklama

Po pierwsze, znikną z nich... telewizory, natomiast w rozkładzie dnia, zamiast serialu, znajdzie się obowiązkowo czas na zajęcia sportowe. Ale żeby nie było tylko ciężkich obowiązków, twórcy programu pomyśleli o czymś, co zrekompensuje dzieciom trudy. To spotkania z ich idolami! Będą to gwiazdy sportu i estrady, które przede wszystkim dostarczą potrzebnej motywacji.

Tomasz Wolny będzie czuwał nad całością show i śledził poczynania jego uczestników.
 
Sam dziennikarz mówi o sobie, że jest szczęściarzem. Dobrze mu się wiedzie w pracy i w życiu osobistym. W dzieciństwie należał do harcerstwa, które miało na niego wielki wpływ. Chciał pomagać innym. Jako nastolatek marzył, żeby wyjechać na misję do Ameryki Południowej. Potem skorygował swoje plany i postanowił zostać... dyplomatą. Dlatego podjął studia na kierunku nauki polityczne. Odbył potem staże m.in. w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w polskiej ambasadzie w Meksyku.

Życie jednak potrafi zaskoczyć i dziś Tomasz Wolny mieszka wraz z rodziną (żona Agata i trójka dzieci - dwie córki i syn) w Warszawie. Jest dziennikarzem w TVP i bardzo się z tego cieszy!

MJ

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje