Reklama

Tomasz Sapryk ochroniarzem w serialu "Singielka"

W nowym serialu TVN-u "Singielka" Tomasz Sapryk wciela się w ochroniarza strzegącego osiedla, na którym mieszka jego była żona. Produkcja zadebiutuje na antenie już w najbliższy poniedziałek, 5 października.

Paulina Chruściel i Tomasz Sapryk na planie serialu "Singielka"

Tomasz Sapryk w najnowszej produkcji telewizji TVN, czyli serialu "Singielka", zagra Staszka, ojca tytułowej bohaterki i ochroniarza. Aktor przyznaje, że w roli ojca czuje się świetnie. Prywatnie nie jest to obce aktorowi, gdyż Sapryk ma dwie córki i syna. O tym, jakim ojcem jest w serialu przekonamy się 5 października. A jakim tatą jest prywatnie?

Reklama

- Jestem jak ten ksiądz w konfesjonale, 24 godziny na dobę do dyspozycji moich dzieci, chociażby córek. Z synem rozmawiamy sobie w trochę innej formie. Mam to szczęście, że w życiu prywatnym mam same dobre chwile i mam dzieci, których nigdy nie zawiodłem. Granie takiej życiowej roli ojca sprawia mi ogromną przyjemność - zapewnia aktor.

Sapryk jeszcze nie wie, jak z kolei odnajduje się w roli ochroniarza, którą mu powierzono. Aktor uważa, że jego bohater jest dosyć zabawną postacią, podobnie jak cały serial.

- Oprócz takiej obyczajowej struktury serial ma charakter komediowy. Mało mówimy tu o kłopotach zdrowotnych czy finansowych. Serial jest oszczędny w opowieści w stylu "idę kupić mąkę" i "nie ma ziemniaków", więc bardzo sobie cenię udział w tej produkcji. Mimo że to jest codzienny serial, można w nim trochę spróbować zmierzyć się z aktorstwem. Obejrzałem pierwszy i byłem mile zaskoczony - kwituje Sapryk.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Sapryk | Singielka (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama