Reklama

Reklama

Tomasz Karolak rozczarował widzów w Opolu? "Tomek! Serio?"

Podczas 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zagrano koncert "Wielkie przeboje małego ekranu", a na scenie amfiteatru pojawił się m.in. Tomasz Karolak. Aktor wystąpił w podwójnej roli - komika i lidera zespołu... Pączki w tłuszczu.

Tomasz Karolak w Opolu

W czasie drugiego dnia 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu odbył się koncert "Wielkie przeboje małego ekranu", w czasie którego artyści wykonywali piosenki ze słynnych seriali i programów TVP. Telewizja Polska zadbała także o edukację swoich widzów - publiczność poznała najważniejsze daty w historii TVP. 

Tomasz Karolak w Opolu

W amfiteatrze pojawił się m.in. Tomasz Karolak w podwójnej roli - komika, a także lidera zespołu Pączki w tłuszczu, wraz z którym wykonał piosenkę z serialu "Wojna domowa". 

W czasie występu w sobotę Tomasz Karolak próbował rozbawić publiczność, najpierw odegrał rolę nierozgarniętego telewidza, później taksówkarza, który ma własny pomysł na serial. 

Jego występ postanowiła skomentować Agata Młynarska, umieszczając na Instagramie wpis: "Tomek! Serio??? Nie masz kasy czy populacha za mała? #shame #festiwal - napisała, jednak później usunęła krytyczny komentarz. 

Reklama

Czytaj także: Znamy trenerów 12. edycji "The Voice of Poland"

Czytaj także: Natalia Szroeder pozuje w bikini. Fani zaniepokojeni 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: opole 2021 | Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje