Reklama

Tomasz Kammel: Marzena Rogalska jest wymarzoną partnerką

Zmiany wśród par prowadzących "Pytanie na śniadanie". Z porannym programem Dwójki żegna się aktor Jacek Rozenek, nowym partnerem Iwony Radziszewskiej będzie Łukasz Nowicki, a Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie.

- Marzena jest dla mnie, poza Ulą, absolutnie wymarzoną partnerką, mamy już wspólne doświadczenia, bo razem pracowaliśmy. To jest decyzja naszych szefów ściśle konsultowana z nami, bo oni nas bardzo dobrze znają i kiedy przychodzi do zmian, to proponują nam takie zestawienia osobowościowe, żebyśmy mogli wypaść jak najlepiej. To są przemyślane, przeanalizowane decyzje i jestem przekonany, że dobre - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Tomasz Kammel, prezenter.

Reklama

Do tej pory Tomasz Kammel tworzył duet z Urszulą Chińcz, a Marzena Rogalska z Łukaszem Nowickim. Kammel podkreśla, że cieszy się na współpracę z Marzeną Rogalską, bo wie, że ma do czynienia z profesjonalistką, na którą może liczyć w każdej chwili.

- Przede wszystkim lubi ludzi, jest gotowa na żarty i pogodna. A jeśli chodzi o część profesjonalną, to ma poczucie timingu. Timing to angielskie słowo oznaczające pewien określony rytm, który polega na tym, że kiedy mówi Marzena, to nie mówię ja. I nie zamieniamy się w kurzą fermę, gdzie wszyscy wydają z siebie odgłosy - wyjaśnia Tomasz Kammel.

W nowym sezonie "Pytanie na śniadanie" poprowadzą cztery, a nie jak dotychczas pięć par. Stacja zrezygnowała ze współpracy z Jackiem Rozenkiem, natomiast Chińcz będzie przygotowywać felietony i relacje na żywo.

- Ula przez pewien czas będzie też zajmowała się swoimi własnymi projektami, m.in. książką poświęconą swojemu tacie - tłumaczy Tomasz Kammel.

Bez zmian pozostają duety: Anna Popek i Michał Olszański oraz Monika Zamachowska i Tomasz Wolny. Natomiast Łukaszowi Nowickiemu będzie teraz partnerować Iwona Radziszewska. W programie pojawią się również nowe twarze. Modelka Karolina Malinowska poprowadzi cykl "Misja Mama", kierowca rajdowy Klaudia Podkalicka - "Kobieta za kierownicą", a aktorka Agata Nizińska - "Kulturę od kuchni".

"Pytanie na śniadanie" można oglądać w telewizyjnej Dwójce od poniedziałku do soboty w godz. 8-11.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje