Reklama

To już koniec serialu "rodzinka.pl"!

1 marca w TVP2 startuje nowy, szesnasty już sezon komediowego serialu "rodzinka.pl" z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem w rolach głównych. Będzie to ostatnia okazja do spotkania się z rodziną Boskich. Telewizja Polska zdecydowała bowiem o zakończeniu produkcji.

To juz ostatnia odsłona przygód rodziny Boskich

Wiadomość o zakończeniu serialu jako pierwszy podał tygodnik "Na żywo". Według informacji, do jakich dotarł, Telewizja Polska rozwiązała umowy z aktorami występującymi w "rodzince", o czym oni sami dowiedzieli się w ostatniej chwili. Sami zainteresowani nie potwierdzali jednak tych doniesień. Aż do teraz.

Reklama

"Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są, to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. 'rodzinka.pl'. Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą" - napisała na Instagramie Małgorzata Kożuchowska.

"Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. Tę znaną z ekranu Rodzinkę, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team, co mam nadzieję, było widać na ekranach telewizorów" - dodała aktorka.

"Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że 'rodzinka.pl' będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!" - podsumowała Małgorzata Kożuchowska. Do tekstu dołączyła filmik, na którym po raz ostatni wchodzi na plan serialu "rodzinka.pl".

Serial "rodzinka.pl" jest emitowany na antenie telewizyjnej Dwójki od 2 marca 2011 roku. Przyniósł dużą popularność aktorom występującym w rolach synów filmowych Boskich: Maciejowi Musiałowi, Adamowi Zdrójkowskiemu i Mateuszowi Pawłowskiemu. Był także trampoliną do dalszej kariery dla m.in. Olgi Kalickiej, Wiktorii Gąsiewskiej oraz Julii Wieniawy.

Pojawiły się plotki, że rodzinę Boskich będzie można zobaczyć jeszcze w kinowym filmie, który według kilku gazet miałby pojawić się na ekranach w przyszłym roku w walentynki.

"W świetle tego, co się wydarzyło, nie ma takiej opcji. Projekt 'Rodzinka' został zakończony" - powiedziała jednak w rozmowie z PAP Life reprezentująca Małgorzatę Kożuchowską, Anna Zielińska z agencji Stor9.

"Zaskoczyła mnie ta informacja, którą podał dzisiejszy 'Super Express' o możliwej kontynuacji serialu w postaci filmu" - komentuje Zielińska. Filmu nie będzie, ale Zielińska nie wyklucza, że gdyby pojawiła się jakaś oferta kontynuacji serialu w innej stacji, zostanie rozważona. "Zobaczymy, co się wydarzy" - mówi z uśmiechem pytana o sytuację, w której po "rodzinkę.pl" zgłasza się na przykład Netflix.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje