Reklama

Reklama

"The Four. Bitwa o sławę": Kiedy premiera nowego show Polsatu?

- W tym programie nie będzie litości - tak jak jej nie ma na rynku muzycznym. Albo się podobasz, albo nie - zapewnia Igor Herbut. W sobotę 7 marca w Polsacie startuje "The Four. Bitwa o sławę"!

- W tym programie nie będzie litości - tak jak jej nie ma na rynku muzycznym. Albo się podobasz, albo nie - zapewnia Igor Herbut. W sobotę 7 marca w Polsacie startuje "The Four. Bitwa o sławę"!
Jurorzy "The Four. Bitwa o sławę": Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach /WBF /Polsat

"The Four. Bitwa o sławę" zaczyna się tam, gdzie kończą się inne talent show - reklamuje wiosenną nowość Polsat.

Widzowie muszą przygotować się na rywalizację wokalną, w której czworo finalistów o zadatkach na wielkie gwiazdy poznajemy już w pierwszym odcinku! "Wielką Czwórkę" osobiście wybierze trzyosobowe jury złożone z Natalii Nykiel, Igora Herbuta i Kuby Badacha.

Ale nawet oni nie są nietykalni. W "The Four" przesłuchania nigdy się nie kończą i każdy, w dowolnym momencie, może zgłosić się do programu w charakterze uczestnika. W każdej chwili może pojawić się utalentowany "czarny koń", który zawładnie sercami jurorów i publiczności i zdetronizuje "pewniaka".

Reklama

Tu nikt nie wie, co go tak naprawdę czeka. Rywalizacja bardziej ekstremalna, zabawna i bezwzględna niż gdziekolwiek indziej. Komu uda się podbić serca publiczności i przetrwać aż do samego końca?

Program, mimo że jest najmłodszym muzycznym talent show na rynku, zawładnął już sercami widzów na świecie. "The Four" był dotychczas emitowany w: USA, Brazylii, Rosji, Peru, Grecji, Izraelu, Kazachstanie, na Litwie i w Rumunii. W Stanach Zjednoczonych członkami jury byli: piosenkarka i autorka tekstów Meghan Trainor, raper i producent muzyczny Puff Daddy oraz DJ, autor tekstów i producent muzyczny DJ Khaled.

Czego jurorzy będą szukać w uczestnikach?

- Śpiewnie to nie jest wszystko...charyzma, prezencja - dopiero zbiór tych cech powoduje, że jesteśmy artystami interesującymi - zapewnia Kuba Badach.

Jurorzy zachęcają do oglądania programu i wzięcia udziału w castingu, ponieważ show może być prawdziwą trampoliną do kariery.

  - Oglądając ten program z kanapy możesz pomyśleć sobie: ja jestem lepszy od niego i tydzień później jesteś na tej scenie! To jest coś, czego nie ma żaden inny program - podsumowuje Natalia Nykiel.

Premiera "The Four. Bitwa o sławę" w sobotę 7 marca o godz. 20.05 w Polsacie.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Four. Bitwa o sławę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL