Reklama

Reklama

"The Crown": Problem z księciem Harrym

Okazuje się, że obsadzenie aktora do roli księcia Harry'ego w serialu "The Crown" to nie lada wyczyn. Jego postać ma pojawić się w piątym sezonie popularnej produkcji Netfliksa, jednak na razie produkcja szuka idealnego, rudowłosego kandydata do tej roli.

Kto mógłby go zagrać?

Jak donosi "The Sun", produkcja serialu "The Crown" ma twardy orzech do zgryzienia. W piątym sezonie serii ma się pojawić młody książę Harry. Bohater zostanie ukazany na przestrzeni lat 1990 - 1997. Niestety, produkcja wciąż szuka kandydata idealnego.

Jak informuje "The Sun", to zadanie jest bardzo trudne, bowiem brakuje rudowłosych aktorów. Oczywiście producenci rozważają najprostsze rozwiązanie, jakim jest zafarbowanie włosów aktora, ale i pozostałe wymagania co do odtwórcy roli księcia są bardzo wysokie.

"Szefowie mają niewiarygodnie wysokie standardy, jeśli chodzi o zatrudnianych aktorów. Obsadzenie właściwego aktora do tej roli jest bardzo trudne, ale wszyscy są zdeterminowani, aby wybrać odpowiednią osobę i rozważają podjęcie wszelkich niezbędnych kroków, aby wyglądał tak, jak on" - dodaje cytowane źródło.

Reklama

Zdjęcia do piątego, przedostatniego sezonu "The Crown" mają się rozpocząć w lipcu. Na ekranie tym razem zobaczymy Elizabeth Debicki w roli Diany, w postać księcia Karola wcieli się Dominic West, w roli królowej Elżbiety II zobaczymy Imeldę Staunton, księcia Filipa zagra Jonathan Pryce, księżniczkę Małgorzatę tym razem zobaczymy w kreacji Lesley Manville. Premiera nowego sezonu "The Crown" zapowiadana jest na 2022 rok.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: The Crown

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje