Reklama

Reklama

"The Affair": Czwarty sezon serialu dzień po amerykańskiej premierze

Nagrodzony trzema Złotymi Globami serial "The Affair" powraca już za tydzień. "The Affair" to historia romansu żonatego pisarza z zamężną kelnerką i konsekwencji ich wyborów, które dotknęły obie rodziny. Premiera czwartego sezonu serialu w HBO GO odbędzie się już 18 czerwca. Na antenie HBO serial będzie emitowany od 19 czerwca.

Premiera czwartego sezonu "The Affair" zaplanowana została na 18 czerwca

Wydawać by się mogło, że romans pisarza z pogrążoną w żałobie kelnerką to sprawa tylko między tych dwojgiem ludzi. Zupełnie tak nie jest, jeśli każde z kochanków jest w związku małżeńskim. Romans okazuje się mieć wpływ na wszystkich ich bliskich, przez co nie tylko oni mają problem z ułożeniem sobie życia na nowo.

W czwartym sezonie Noah (Dominic West), Alison (Ruth Wilson), Cole (Joshua Jackson) oraz Helen (Maura Tierney) znowu zdają się być na życiowym zakręcie. Mimo że każde z nich jest już w nowym związku, nie są wstanie zapomnieć o byłych partnerach. Bohaterowie po raz kolejny zaczynają prowadzić między sobą grę. Dawne sentymenty znów wychodzą na światło dzienne.

Reklama

Serial "The Affair" nagrodzony został trzema Złotymi Globami - w kategorii najlepszy serial obyczajowy (2015) oraz za grę aktorską: dla najlepszej aktorki w serialu obyczajowym (Ruth Wilson, 2015), a także najlepszej aktorki drugoplanowej (Maura Tierney, 2016).

W nowym, dziesięcioodcinkowym sezonie ponownie występują: Dominic West ("Prawo ulicy") jako Noah Solloway, Ruth Wilson ("Luther") jako Alison Lockhart, Maura Tierney ("Ostry dyżur") jako Helen Solloway oraz Joshua Jackson ("Jezioro marzeń") jako Cole Lockhart. 

Premiera pierwszego odcinka czwartego sezonu serialu "The Affair" odbędzie się w HBO GO już 18 czerwca, dzień po amerykańskiej premierze. Kolejne odcinki będą pojawiały się w serwisie co poniedziałek. Na antenie HBO emisja pierwszego odcinka zaplanowana została na 19 czerwca na godz. 21.10. Wszystkie dotychczasowe sezony serialu można oglądać w serwisie HBO GO.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje